gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Werkzaamheden Burgermeester Smitstraat laatste handelingen voor aanpak Steenderen

055e78a232757e569eea150faf624c90.jpg

Bronckhorst wil ruim een miljoen euro investeren voor de aanpak van een van de belangrijkste toegangswegen van Steenderen, de Burgemeester Smitstraat. De reconstructie van de weg is de laatste fase van de totale aanpak van het dorp.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Steenderen kan hierna weer decennialang vooruit”, aldus wethouder Wilko Pelgrom. De smitstraat moet een nieuw en fris uiterlijk krijgen. Zo worden de rijbanen vervangen, worden de trottoirs aangepast en komt er meer groen. Daarnaast wordt de verouderde riolering vervangen en wordt het regenwater voortaan apart afgevoerd. “Dit soort investeringen zijn nodig om Steenderen toekomstbestendig te maken”, legt Pelgrom uit.

Het plan sluit aan op het eerder opgestelde Dorpsplan, waarin inwoners hun wensen en ideeën voor het dorp hebben gedeeld. “We willen van Steenderen een plek maken waar mensen graag verblijven,” zegt Pelgrom. “Daarom is het belangrijk dat inwoners en ondernemers vanaf het begin betrokken zijn.”

De herinrichting van de Burg. Smitstraat is het derde grote project binnen het Dorpsplan. Eerder werden al de J.F. Oltmansstraat en het Marktplein aangepakt. Volgens de gemeente hebben inwoners deze drie gebieden aangewezen als prioriteiten. Volgend jaar wordt het plan voorgelegd bij de gemeenteraad.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees ook

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.