gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Werkzaamheden Burgermeester Smitstraat laatste handelingen voor aanpak Steenderen

055e78a232757e569eea150faf624c90.jpg

Bronckhorst wil ruim een miljoen euro investeren voor de aanpak van een van de belangrijkste toegangswegen van Steenderen, de Burgemeester Smitstraat. De reconstructie van de weg is de laatste fase van de totale aanpak van het dorp.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Steenderen kan hierna weer decennialang vooruit”, aldus wethouder Wilko Pelgrom. De smitstraat moet een nieuw en fris uiterlijk krijgen. Zo worden de rijbanen vervangen, worden de trottoirs aangepast en komt er meer groen. Daarnaast wordt de verouderde riolering vervangen en wordt het regenwater voortaan apart afgevoerd. “Dit soort investeringen zijn nodig om Steenderen toekomstbestendig te maken”, legt Pelgrom uit.

Het plan sluit aan op het eerder opgestelde Dorpsplan, waarin inwoners hun wensen en ideeën voor het dorp hebben gedeeld. “We willen van Steenderen een plek maken waar mensen graag verblijven,” zegt Pelgrom. “Daarom is het belangrijk dat inwoners en ondernemers vanaf het begin betrokken zijn.”

De herinrichting van de Burg. Smitstraat is het derde grote project binnen het Dorpsplan. Eerder werden al de J.F. Oltmansstraat en het Marktplein aangepakt. Volgens de gemeente hebben inwoners deze drie gebieden aangewezen als prioriteiten. Volgend jaar wordt het plan voorgelegd bij de gemeenteraad.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees ook

Grensovergang2.jpg

Duitsland gaat niet mee in opschuiven grenscontroles landinwaarts

Berlijn gaat niet mee in het verzoek in een brandbrief van de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich om de grenscontroles een paar kilometer landinwaarts te verplaatsen. Volgens de drie gemeenten zou dit een oplossing zijn voor de huidige overlast en ongelukken in Nederland en aan de grens.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

37-jarige Doetinchemmer aangehouden na grootschalige politieactie

Een 37-jarige man uit Doetinchem is gistermiddag aangehouden bij een grootschalige politieactie in de binnenstad. De man bevond zich op de daken van gebouwen aan de Terborgseweg.

Orion MC Cluskey.jpg

Orion Stars begint aan vijfde finale op rij: ‘Dat gaat zeker niet wennen’

Voor het vijfde jaar op rij staan de mannen van Orion Stars in de finale om de landstitel. De eerste wedstrijd van de best of five serie spelen ze woensdagavond tegen Lycurgus uit Groningen in de eigen SaZa Topsporthal.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 19.33.35.jpeg

Vordenaar zamelt massaal dopjes in voor Diabetes Fonds: 'Hoe meer, hoe beter'

Jaimy Buunk uit Vorden zamelt op grote schaal bierflesdopjes in voor het Diabetes Fonds. Wat begon als een kleine inzamelactie voor een jongen met diabetes, is uitgegroeid tot een flink lopend initiatief.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

Politie grootschalig in actie vanwege man op dak aan Terborgseweg in Doetinchem

De politie is dinsdagmiddag grootschalig uitgerukt naar een pand aan de Terborgseweg in Doetinchem. Daar zou een man op het dak hebben gestaan die volgens de politie een gevaar vormde voor zichzelf en zijn omgeving. Wat er precies is gebeurd, is nog niet bekend.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 15.36.57.jpeg

Voormalig OM-medewerker uit Doetinchem krijgt 2 jaar cel voor bezit en verspreiden kinderporno

Een 52-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 24 maanden voor het bezit en verspreiden van kinderporno. De man was in het verleden werkzaam bij het Openbaar Ministerie (OM). Het OM had een celstraf van 30 maanden geëist.