gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Werkzaamheden Burgermeester Smitstraat laatste handelingen voor aanpak Steenderen

055e78a232757e569eea150faf624c90.jpg

Bronckhorst wil ruim een miljoen euro investeren voor de aanpak van een van de belangrijkste toegangswegen van Steenderen, de Burgemeester Smitstraat. De reconstructie van de weg is de laatste fase van de totale aanpak van het dorp.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Steenderen kan hierna weer decennialang vooruit”, aldus wethouder Wilko Pelgrom. De smitstraat moet een nieuw en fris uiterlijk krijgen. Zo worden de rijbanen vervangen, worden de trottoirs aangepast en komt er meer groen. Daarnaast wordt de verouderde riolering vervangen en wordt het regenwater voortaan apart afgevoerd. “Dit soort investeringen zijn nodig om Steenderen toekomstbestendig te maken”, legt Pelgrom uit.

Het plan sluit aan op het eerder opgestelde Dorpsplan, waarin inwoners hun wensen en ideeën voor het dorp hebben gedeeld. “We willen van Steenderen een plek maken waar mensen graag verblijven,” zegt Pelgrom. “Daarom is het belangrijk dat inwoners en ondernemers vanaf het begin betrokken zijn.”

De herinrichting van de Burg. Smitstraat is het derde grote project binnen het Dorpsplan. Eerder werden al de J.F. Oltmansstraat en het Marktplein aangepakt. Volgens de gemeente hebben inwoners deze drie gebieden aangewezen als prioriteiten. Volgend jaar wordt het plan voorgelegd bij de gemeenteraad.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.