gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Weer incident bij afsluiting van Keppelseweg

1894ed55fe4a3d394f2bea58a6d39d4f.jpg

Bij de wegafsluiting van de Keppelseweg in Doetinchem is maandagochtend alweer een verkeersregelaar aangereden. Sinds de route naar Laag-Keppel niet meer begaanbaar is vanuit de stad hebben er al meerdere conflicten plaatsgevonden.

Jasper Hazelaar |
“Het is niet zo dat er bewust op hem is ingereden”, verklaart de agente die maandagochtend ter plaatse was over het nieuwste incident. Er ontstond onenigheid toen de automobilist vanaf het bedrijventerrein de afgesloten parallelweg op wilde draaien. “De verkeersregelaar gaf aan dat die weg afgesloten is", aldus de agente. "Toen ontstond er een woordenwisseling en is de automobilist doorgereden en is de verkeersregelaar geraakt.” De man is nagekeken door ambulancepersoneel, maar kwam er met een pijnlijke knie vanaf. Hij heeft zijn werkzaamheden na het incident hervat. Van de bestuurder van de auto ontbreekt ieder spoor. Hij riskeert een boete voor het negeren van een geslotenverklaring.

Bij eerdere incidenten was er volgens de gemeente Doetinchem wel sprake van het bewust aanrijden en is ook aangifte gedaan. Op dinsdag 16 augustus ging het voor het eerst mis, toen werd er aangifte gedaan voor een bewuste aanrijding en twee andere situaties. Een week later was het opnieuw raak. De gemeente sprak toen van een ‘ernstig incident’, terwijl de betrokken bestuurder zich niet herkende in het verhaal. De politie bevestigt meerdere aangiftes in behandeling te hebben. “Op dit moment hebben wij nog niemand aangehouden en doen we nog onderzoek”, aldus een woordvoerder.

Nog ruim twee weken
De Keppelseweg zit sinds midden augustus dicht. Onder meer de rijstroken van de hoofdrijbaan worden smaller gemaakt, ook komt er een ‘flauwe uitwijking’ bij de grens van de bebouwde kom om verkeer langzamer te laten rijden. De eerste fase is op vrijdag 7 oktober afgerond, de rotonde met de Plakhorstweg gaat dan weer open. De tweede fase van het werk start op maandag 10 oktober.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.

41dc253c-fb11-3586-a129-dcfa5645cd1d.jpg

Orion Stars wint eerste wedstrijd in finaleserie na vijf sets

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste wedstrijd in de best-of-five-serie om de landstitel gewonnen van Lycurgus. In de Saza Topsporthal moest er een vijfde set gespeeld worden om tot een winnaar te komen.

Tanken10.png

Goedkoper tanken in Duitsland vanaf morgen, maar er is een addertje onder het gras

Goedkoper tanken in Duitsland lijkt vanaf morgen binnen handbereik voor veel Achterhoekers: Duitsland verlaagt tijdelijk de accijns op benzine en diesel. Vooral inwoners van grensplaatsen als Doetinchem en Winterswijk kunnen daarvan profiteren. Toch merken automobilisten dat voordeel waarschijnlijk niet meteen: bij sommige tankstations kan het enkele dagen duren voordat de prijsverlaging zichtbaar wordt.

WhatsApp Image 2026-04-30 at 00.15.454.jpg

Auto uitgebrand in Gaanderen, andere auto beschadigd

Een auto is woensdagavond volledig uitgebrand in Gaanderen. De brandweer kon de auto niet meer redden. Er raakte niemand gewond.