gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder bestrijdt aanrijden verkeersregelaar

8af1289664f4a576ceebefd6648f0da8.jpg

Sander van Keulen was vorige week dinsdag onderweg naar Langerak, toen hij bij de afsluiting van de Keppelseweg in Doetinchem in conflict kwam met een verkeersregelaar. De inwoner van Almelo bestrijdt dat hij de man bewust heeft aangereden en stoort zich aan berichtgeving in de media.

Jasper Hazelaar |
Van Keulen geeft aan dat hij onderweg was om glazen te wassen bij een opdrachtgever in Langerak en hij wilde de parallelweg langs de Keppelseweg gebruiken om daar te komen. Bij de eerste afsluiting bij het Metzo College kon hij nog doorrijden, maar bij de parallelweg aan de rand van de bebouwde kom van Doetinchem moest hij stoppen van een verkeersregelaar. “We kregen vervolgens een woordenwisseling en hij begon ook tegen mijn auto te duwen”, zegt de glazenwasser uit Almelo. “Op een gegeven moment rij ik iets vooruit om om te draaien, waarna hij op mij af komt en een deuk in mijn motorkap slaat. Ik bleef rustig en ben doorgereden en heb het bedrijf dat de verkeersregelaars inhuurde opgebeld.”

Het bedrijf dat de verkeersregelaars inhuurde, B&D Traffic uit Enschede, wilde vorige week niet reageren op het incident. Het bedrijf liet weten de situatie te onderzoeken en wilde eerst ‘de onderste steen boven hebben’. Datzelfde verhaal kreeg Van Keulen te horen, die zich in eerste instantie wel serieus genomen voelde. Het bedrijf verwachtte vrijdag met een reactie te komen, maar is niet meer bereikbaar voor commentaar.

‘Verhaal is bekend’
Wethouder Rens Steintjes van Doetinchem noemde de aanrijding vorige week ‘onacceptabel’. Het was het vierde incident in een week tijd bij de afsluiting en er werd ook aangifte gedaan. De situatie van Van Keulen is inmiddels ook op het gemeentehuis gehoord. “Het verhaal is bij ons bekend”, laat een woordvoerder van Doetinchem weten. “Het is prima dat er een aangifte ligt en dat er onderzoek wordt gedaan. Dan hoop ik dat voor beide partijen het goed wordt afgehandeld.”

Schade
Van Keulen geeft aan ongeveer vierhonderd euro schade te hebben aan zijn busje. Hij hoopt dat het bedrijf deze kosten wil vergoeden en is nog niet van plan naar de politie te stappen. “Want dan komt het toch op een plank te liggen omdat het geen prioriteit heeft”, aldus de glazenwasser. “Ik hoop dat ze het als bedrijf voor mij oplossen. Zo niet, dan ga ik misschien alsnog aangifte doen.”

‘Nog in onderzoek’
De politie laat weten de zaak in onderzoek te hebben naar aanleiding van de aangifte die eerder is gedaan. “Alles is eigenlijk nog in onderzoek, dus we kunnen er nog niks over zeggen”, aldus een woordvoerder. Voor de incidenten die een week eerder plaatsvonden, op dinsdag 16 augustus, zijn ook nog geen verdachten in beeld. Inhoudelijk ingaan op de zaken wil de politie nog niet.

Foto: Sander van Keulen (het busje waarin hij reed, red.)

Lees ook

Berkel.jpg

CDA en PRO in Berkelland voor blok gezet: aansluiten of buitenspel

Een open discussie over het tweesporen-voorstel van verkenner Jurgen van Houdt? Vergeet het maar! De politieke koers voor de komende vier jaren in Berkelland werd direct verankerd en Van Houdt, burgemeester van Rijssen-Holten, verliet dinsdagavond ontgoocheld het gemeentehuis in Borculo.

ophokplicht0.jpg

Ophokplicht voor pluimvee in de Achterhoek vervalt

De ophok- en afschermplicht die in verband met de vogelgriep gold voor pluimvee wordt in de Achterhoek, net als bijna in het hele land ingetrokken. Alleen in de Gelderse Vallei, waar veel pluimveebedrijven zitten, moeten de dieren nog binnen blijven, zo heeft staatssecretaris Erkens van Landbouw bekendgemaakt.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 08.59.45.jpeg

Botsing tussen auto en fietser in Varsseveld: fiets vast onder voertuig

Bij een ongeval op de Hovenstraat in Varsseveld is woensdagochtend een automobilist met een fietser in botsing gekomen. De bestuurder van de auto zag de fietser over het hoofd, waarna deze onder het voertuig terechtkwam.

Silvolde112geblurd.jpg

Fietsers botsen tegen elkaar in buitengebied in Silvolde

Twee fietsers zijn dinsdagavond in het buitengebied van Silvolde gewond geraakt, nadat zij tegen elkaar zijn gebotst. Ondanks de verwondingen hoefden beide fietsers niet mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.