Ulft, Nederland
Terug

Weer verkeersregelaar aangereden in Doetinchem

04906c478fdfcaddc66a7b940c3b809c.jpg

Na de bewuste aanrijdingen van vorige week is er dinsdag weer een verkeersregelaar aangereden bij de afsluiting van de Keppelseweg in Doetinchem. Het is volgens de gemeente het vierde ‘ernstige incident’ sinds de weg vorige week dinsdag dicht ging.

Jasper Hazelaar |
De verkeersregelaar werd volgens de gemeente in de namiddag aangereden. Dat gebeurde wederom bij de parallelweg in de richting van Langerak. “De verkeersregelaar is tegen zijn knieën aangereden en is op de motorkap terechtgekomen”, laat een woordvoerder van de gemeente Doetinchem weten over het incident. “Hij blijft vandaag (woensdag, red.) een dag thuis om bij te komen van de schrik en gaat morgen weer aan het werk.” De gemeente heeft aangifte gedaan van het incident. Het is de vierde aangifte in de week tijd, nadat Doetinchem eerder al naar de politie stapte vanwege een opzettelijke aanrijding en ‘hufterig gedrag’.

Wethouder Rens Steintjes noemt het gedrag onacceptabel. “Ik hoop dat deze persoon een flinke straf krijgt”, zegt hij over het incident van dinsdagmiddag. “Ik snap dat niet meteen duidelijk is waarom bepaalde wegen afgesloten zijn of alleen toegankelijk voor bestemmingsverkeer. Onze verkeersregelaars leggen dit rustig aan iedereen uit. Sommige mensen hebben hier vervolgens lak aan en brengen door dit soort roekeloos en agressief gedrag niet alleen onze verkeersregelaars maar ook andere weggebruikers in gevaar."

De politie bevestigt dat er meldingen van de situaties zijn binnengekomen. Er zijn tot nu toe nog geen aanhoudingen verricht. “Wij vinden natuurlijk ook dat een burger zich moet houden aan de aanwijzingen van verkeersregelaars”, aldus een woordvoerder. “Vandaar dat we met de zaak bezig gaan.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.