gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Weer verkeersregelaar aangereden in Doetinchem

04906c478fdfcaddc66a7b940c3b809c.jpg

Na de bewuste aanrijdingen van vorige week is er dinsdag weer een verkeersregelaar aangereden bij de afsluiting van de Keppelseweg in Doetinchem. Het is volgens de gemeente het vierde ‘ernstige incident’ sinds de weg vorige week dinsdag dicht ging.

Jasper Hazelaar |
De verkeersregelaar werd volgens de gemeente in de namiddag aangereden. Dat gebeurde wederom bij de parallelweg in de richting van Langerak. “De verkeersregelaar is tegen zijn knieën aangereden en is op de motorkap terechtgekomen”, laat een woordvoerder van de gemeente Doetinchem weten over het incident. “Hij blijft vandaag (woensdag, red.) een dag thuis om bij te komen van de schrik en gaat morgen weer aan het werk.” De gemeente heeft aangifte gedaan van het incident. Het is de vierde aangifte in de week tijd, nadat Doetinchem eerder al naar de politie stapte vanwege een opzettelijke aanrijding en ‘hufterig gedrag’.

Wethouder Rens Steintjes noemt het gedrag onacceptabel. “Ik hoop dat deze persoon een flinke straf krijgt”, zegt hij over het incident van dinsdagmiddag. “Ik snap dat niet meteen duidelijk is waarom bepaalde wegen afgesloten zijn of alleen toegankelijk voor bestemmingsverkeer. Onze verkeersregelaars leggen dit rustig aan iedereen uit. Sommige mensen hebben hier vervolgens lak aan en brengen door dit soort roekeloos en agressief gedrag niet alleen onze verkeersregelaars maar ook andere weggebruikers in gevaar."

De politie bevestigt dat er meldingen van de situaties zijn binnengekomen. Er zijn tot nu toe nog geen aanhoudingen verricht. “Wij vinden natuurlijk ook dat een burger zich moet houden aan de aanwijzingen van verkeersregelaars”, aldus een woordvoerder. “Vandaar dat we met de zaak bezig gaan.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.

STILL MONTFERLAND DEBAT0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Montferland gemeenteraadsverkiezing 2026

De negen lijsttrekkers van de gemeente Montferland zijn donderdagavond met elkaar in debat gegaan in Gouden Handen in 's-Heerenberg. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de bestuurscultuur, woningbouw en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Montferland terug.

Coffeeshop0.png

Eigenaar coffeeshop Magic hoopt na explosies op gouden tip: ‘Wij denken dat dealers hierachter zitten’

Coffeeshop Magic in Doetinchem werd eind vorig jaar tot twee keer toe getroffen door explosies bij de gevel van het pand. Magic wil er alles aan doen om de daders te vinden en looft inmiddels 10.000 euro uit voor de gouden tip. Medewerker Mitchell* heeft een vermoeden uit welke richting de explosies komen.

Hengelo Gemeentehuis protest.jpeg

Omwonenden azc slepen gemeente voor de rechter: 'Amateurisme? Dat kun je best stellen'

Omwonenden voelen zich door de gemeente Bronckhorst bij de besluitvorming rond een asielzoekerscentrum (azc) achter het gemeentehuis in Hengelo te kakken gezet. Dat bleek dinsdag bij een rechtszaak die ze tegen de gemeente hadden aangespannen. Bewoners zijn ontevreden omdat de gemeente gemaakte afspraken over de locatie 'van tafel heeft geveegd'.

fdb34fd3-109d-4837-805c-498a67c8c8b1.jpg

Bestuurster gewond na botsing tegen boom op N319 bij Winterswijk

Een bestuurster is donderdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval nabij Winterswijk. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.