gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Weer verkeersregelaar aangereden in Doetinchem

04906c478fdfcaddc66a7b940c3b809c.jpg

Na de bewuste aanrijdingen van vorige week is er dinsdag weer een verkeersregelaar aangereden bij de afsluiting van de Keppelseweg in Doetinchem. Het is volgens de gemeente het vierde ‘ernstige incident’ sinds de weg vorige week dinsdag dicht ging.

Jasper Hazelaar |
De verkeersregelaar werd volgens de gemeente in de namiddag aangereden. Dat gebeurde wederom bij de parallelweg in de richting van Langerak. “De verkeersregelaar is tegen zijn knieën aangereden en is op de motorkap terechtgekomen”, laat een woordvoerder van de gemeente Doetinchem weten over het incident. “Hij blijft vandaag (woensdag, red.) een dag thuis om bij te komen van de schrik en gaat morgen weer aan het werk.” De gemeente heeft aangifte gedaan van het incident. Het is de vierde aangifte in de week tijd, nadat Doetinchem eerder al naar de politie stapte vanwege een opzettelijke aanrijding en ‘hufterig gedrag’.

Wethouder Rens Steintjes noemt het gedrag onacceptabel. “Ik hoop dat deze persoon een flinke straf krijgt”, zegt hij over het incident van dinsdagmiddag. “Ik snap dat niet meteen duidelijk is waarom bepaalde wegen afgesloten zijn of alleen toegankelijk voor bestemmingsverkeer. Onze verkeersregelaars leggen dit rustig aan iedereen uit. Sommige mensen hebben hier vervolgens lak aan en brengen door dit soort roekeloos en agressief gedrag niet alleen onze verkeersregelaars maar ook andere weggebruikers in gevaar."

De politie bevestigt dat er meldingen van de situaties zijn binnengekomen. Er zijn tot nu toe nog geen aanhoudingen verricht. “Wij vinden natuurlijk ook dat een burger zich moet houden aan de aanwijzingen van verkeersregelaars”, aldus een woordvoerder. “Vandaar dat we met de zaak bezig gaan.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.