Ulft, Nederland
Terug

Trailrun vanaf De Kruisberg voor goed doel

bbd99a0947a76eb0b50da57a79375715.jpg
Redactie REGIO8 |
“We hebben zowel start als finish op het binnenterrein van de voormalige gevangenis De Kruisberg”, vertelt Peter Mooibroek van Team Doetinchem. “We zochten een hele mooie locatie en we zijn gewoon in gesprek gegaan met de manager van het COA, de asielopvang, en ons idee werd met open armen ontvangen.”

Een trailrun loop je over natuurlijke hindernissen in het bos, iets wat na de storm van afgelopen donderdag mogelijk wel moeilijker geworden is. “Dat zou eventueel moeilijker kunnen zijn, als er bijvoorbeeld nog bomen over het pad heen liggen, maar dat maakt het wel weer uitdagender.” De route is nog niet geïnspecteerd door de organisatie. “We gaan komende week de route nog een keer fietsen en op de zaterdag voor de trail lopen we het hele parcours nog een keer na.”

Goed doel
Met de trailrun wordt geld opgehaald voor de RopaRun. Een landelijke organisatie die geld ophaalt om mensen met kanker een betere kwaliteit van leven te geven. Het geld gaat in eerste instantie naar de landelijke stichting, maar in de Achterhoek ondersteunen zij onder andere het Inloophuis Oude IJssel, Hospice Sravana en de afdeling oncologie van het Slingeland Ziekenhuis.

Lees ook

peperkamp_@theo.acworth_PHOTO_1064_Midres (6).jpg

Zelhemse Melissa Peperkamp klaar op Winterspelen: geen finaleplaats

Geen finaleplaats deze Olympische Winterspelen voor Melissa Peperkamp. De Zelhemse snowboardster kwam zondagmiddag op het onderdeel Slopestyle een halve punt te kort, nadat ze eerder in de week ook op Big Air de eindstrijd miste.

36331671552f0cf4363c47666ff0430f1d4235d9.png

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag weer open na maanden van sluiting, onderzoek loopt nog

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag maandag om 18.00 uur weer open, na een sluiting van twee maanden. Het pand werd eind 2025 gesloten na twee zware explosies, waarbij het tot twee keer toe flinke schade opliep. Hoewel het onderzoek nog loopt en er nog geen verdachte is aangehouden, mogen de deuren weer open.

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.