gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Thomassen stapt over naar Helmond Sport

dce6c72826c7f74ba790c3b20c36fbf1.jpg

Jordy Thomassen verlaat De Graafschap na de komende wedstrijd tegen FC Volendam. De 26-jarige aanvaller stapt transfervrij over naar zijn oude club Helmond Sport.

Redactie REGIO8 |
"We hebben met Jordy de spits binnengehaald die we in het begin van het seizoen al wilden", zo laat algemeen directeur Leon Vlemmings van de Noord-Brabantse eerstedivisionist weten. "Toen was het onhaalbaar." Thomassen stond vanaf de zomer van 2018 onder contract bij De Graafschap, maar kon niet overtuigen. Hij speelde in totaal 26 wedstrijden en scoorde daarin eenmaal. Tussendoor werd de aanvaller nog een half seizoen verhuurd aan Adelaide United in Australië.

De Graafschap creëert door het vertrek van Thomassen ruimte voor versterkingen. De club wil in de komende transferperiode in ieder geval een aanvaller toevoegen aan de selectie.

Foto: REGIO8

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.