Ulft, Nederland
Terug

Oranjedames enthousiast over voetbalsfeer

55572c64e01d91ee8391ca6f4fb1a35d.jpg
Redactie REGIO8 |
Eerder op de dag liepen duizenden Oranjefans van de fanzone op de IJsselkade naar het stadion. Daar zagen zij dat Zweden iets beter uit de startblokken kwam, maar Nederland na een half uur spelen op voorsprong kwam. Lieke Martens zette met een fraaie vrije trap de 1-0 op het scorebord. Na de rust kreeg Vivianne Miedema een enorme kans op 2-0, maar kopte over het doel van Hedvig Lindahl. Miedema tekende even later alsnog voor de tweede Nederlandse treffer door na een uitgespeelde aanval de bal voor leeg doel binnen te tikken. 

‘’De mensen zitten hier zo dicht op het veld, je wilt heel graag even zwaaien’’, zei verdediger Kika van Es na afloop over de entourage. Met deze wedstrijd is er een einde gekomen aan het WEURO-toernooi in Doetinchem, dat eerder onder meer Belgische en Deense fans mocht verwelkomen. Voor de Oranjedames is het EK nog niet afgelopen: de voetbalsters spelen donderdag in Enschede de halve finale.

Foto: REGIO8

Lees ook

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Nog veel zorgen over veiligheid rond nieuwe opvanglocatie dak- en thuislozen Doetinchem

Een buurtbewoner van de beoogde opvanglocatie voor dak- en thuisloze mensen aan de Amphionstraat in Doetinchem heeft donderdagavond tijdens de beeldvormende raad zijn zorgen geuit over de plannen. Hij benadrukt geen tegenstander van opvang te zijn, maar maakt zich vooral zorgen over de veiligheid in en rondom de locatie. Dit is een zorg die de raad deels ook deelt. De inspreker deed de raad en wethouder een concreet voorstel.

sneeuw ruimen particulier.jpg

Gladheid op komst: in Duitsland boetekans voor gebruik strooizout

Particulieren in Duitsland riskeren een boete als zij hun stoep met strooizout bestrooien. In veel steden is het gebruik ervan verboden vanwege milieuschade, en overtreding kan honderden tot zelfs duizenden euro’s kosten.

Douwe0.png

Ernst & Bobbie, Bankzitters en Douwe Bob toegevoegd aan line-up Zwarte Cross

De line-up van de Zwarte Cross is uitgebreid met 41 nieuwe namen. Opvallende toevoegingen zijn onder meer UB40 ft. Ali Campbell, Douwe Bob en Bankzitters. Terwijl Ernst, Bobbie & de Rest de blikvanger is tussen de acts op de theaterweide.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap trapt carnaval af in Lampegat tegen nummer drie Jong PSV

De Graafschap reist morgen met de herstelde sterkhouders Ibrahim El Kadiri en Rowan Besselink in de selectie af naar Eindhoven voor het treffen met de verrassing van het seizoen, Jong PSV. Hoewel de eerste overwinning van 2026 tegen Jong Ajax overtuigend werd behaald, tempert trainer Marinus Dijkhuizen het positivisme enigszins in aanloop naar het duel met de huidige nummer drie: “Het is niet gelijk dat het op de rit staat”

7a7ab817279f47359203d19f8277a0f84189f5f3.png

Varsseveldseweg maandenlang op de schop: nieuw asfalt voor rijbaan en fietspad

De Varsseveldseweg tussen Westendorp en Doetinchem gaat de komende maanden flink op de schop. Van 2 maart tot en met 12 juni wordt de weg in opdracht van Buha in meerdere fases aangepakt. Zowel de hoofdrijbaan als het fietspad krijgen een opknapbeurt.

ZeddamDorpshuis20.jpg

Jennifer en Patricia nemen dorpshuis over: 'We willen het hart van Zeddam worden'

Voor het echtpaar Jennifer en Patricia Nijbroek-Meijer gaat er een droom in vervulling in Zeddam. Toen vorig jaar duidelijk werd dat het dorpshuis zonder exploitant kwam te zitten, sprongen ze in het gat. Hiermee viel alles samen.