gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jonge wielrenner Gal uit Neede naar opleidingsploeg van Team DSM

07a144c49c9a8b8ba0bd876c6acded9d.jpg

De achttienjarige wielrenner Ryan Gal stapt over naar de opleidingsploeg van Team DSM-Firmenich. Bij de Nederlandse ploeg zien ze in de jonge wielrenner uit Neede veel potentie en mogelijk zelfs een klassementsrenner voor de toekomst.

Jasper Hazelaar |
“Mijn belangrijkste doel voor de komende jaren is om mezelf te ontwikkelen, het zal ook leuk zijn om te ervaren hoe alles op een hoger niveau gaat”, zegt Gal zelf in reactie op zijn stap naar de ploeg die jaarlijks deelneemt aan de grote wielerrondes. “In het ontwikkelingsprogramma van een WorldTour-ploeg ervaar je hoe het is om een professionele wielrenner te zijn. Op dit moment zie ik mezelf als een behoorlijk allround renner, maar ik zou zeggen dat mijn sterke punten waar ik in uitblink liggen in de tijdritten en op de beklimmingen. Uiteraard zal ik de komende jaren op meer over mezelf ontdekken, ik wil overal beter in worden.”

Eerder dit jaar werd Gal in Nunspeet nog Nederlands Kampioen Tijdrijden bij de jongens onder negentien jaar. Ploegleider Rudi Kenma is enthousiast over de Needenaar: “Ryan staat al sinds vorig jaar op onze radar. Hij heeft een aantal werkelijk indrukwekkende prestaties op de fiets laten zien, zoals zijn overwinning in de tijdrit op de Nederlandse kampioenschappen. We denken dat we het beste van Ryan nog niet hebben gezien, omdat hij dit seizoen pech had met crashes. We zijn benieuwd waar zijn ontwikkeling in de toekomst naartoe zal gaan.”

Foto: Nieuws uit Berkelland

Lees ook

Tanken10.jpg

Duitse korting op brandstof niet eerder dan 1 mei van kracht

De aangekondigde verlaging van de Duitse benzineaccijns met 17 cent per liter laat voorlopig nog op zich wachten. Naar verwachting treedt de prijsverlaging daarom op zijn vroegst op 1 mei in werking.

John Haverdil Luc Helmink Mike Sterkenburg industrie energie Varsseveld.jpg

Varssevelds industriepark wil zelf stroom regelen, dé oplossing voor netcongestie?

Jaren moeten wachten op een stroomaansluiting lijkt voor bedrijven in Varsseveld straks verleden tijd. De Varsseveldse Industriële Vereniging (VIV) onderzoekt samen met Joulz en de gemeente Oude IJsselstreek een eigen stroomnetwerk. Bedrijven gebruiken daarin elkaars opgewekte stroom en slaan die op in batterijen. “In plaats van tien tot vijftien jaar hoef je dan bijvoorbeeld maar twee jaar te wachten op een aansluiting. Bedrijven kunnen nu pas in 2035 worden aangesloten”, zegt voorzitter van de VIV, Luc Helmink.

Huntenpop220.jpg

Huntenpop kondigt Pommelien Thijs en Bokoesam aan voor 35e editie

Een aantal grote nieuwe namen zijn toegevoegd aan de line-up van Huntenpop 2026. De Vlaamse zangeres Pommelien Thijs en de rapper Bokoesam trekken naar het festival in Ulft. Het evenement bij het DRU Industriepark hoopt zaterdag 22 augustus opnieuw uit te verkopen.

SaZaTopsporthal20.jpg

'Lange Mannen' spelen thuisduels European League in Doetinchem

De SaZa Topsporthal in Doetinchem vormt van 12 tot en met 14 juni het decor voor internationaal topvolleybal. De Nederlandse mannenploeg, beter bekend als de Lange Mannen, speelt daar twee belangrijke duels in de CEV European League.

Stroombroek60.jpg

Nieuw strand, ‘oud’ zand: populair Stroombroek krijgt opfrisbeurt

In aanloop naar de start van het zwemseizoen wordt er bij Stroombroek in Braamt nog hard gewerkt aan de opknapbeurt rondom de zwemplas. Het recreatiegebied is een populair en groeit de laatste jaren weer qua bezoekersaantallen. Reden genoeg voor beheerder Leisurelands om onder andere het strand onder handen te nemen.

KartbaanEefde.jpeg

Uitbreiding kartbaan Eefde zorgt voor flinke weerstand: ‘Waar is de mens in dit verhaal?’

De plannen om de kartbaan in Eefde uit te breiden met een paintball- en elektrocrossterrein zorgen voor flinke weerstand. Omwonenden vrezen voor meer overlast, terwijl de initiatiefnemer stelt dat het plan binnen de regels past. Dinsdagavond kwam het plan in de gemeenteraad van Lochem aan de orde, met betrokkenen als insprekers.