gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Iraaks jeugdinternational Hassan tekent eerste contract bij De Graafschap

f9d6674610d7dd6c32c71e5fdf2d5966.jpg

Jeugdspeler Blnd Hassan heeft zijn eerste contract getekend bij De Graafschap. De 19-jarige Irakees jeugdinternational tekent een contract voor twee jaar met een optie voor nog een jaar.

Tim Rondeel |
"We hebben Blnd in de voorbereiding bij de selectie gehaald om te kijken hoe hij zich zou verhouden tot de rest van de selectie", aldus technisch directeur Peter Bijvelds. "Eigenlijk bij de eerste training was ik al enorm gecharmeerd van de volwassen manier waarop hij voetbalde en voetbaltechnische keuzes maakte. Dat heeft hij de afgelopen twee weken bevestigd in trainingen en wedstrijden. We zijn blij dat we met Blnd wederom een speler uit onze jeugdopleiding aan ons hebben weten te binden."

"Ik ben erg blij om mijn eerste contract te mogen tekenen bij De Graafschap", laat Hassan weten. "Maar dit is voor mij pas het begin. Ik zal hard moeten blijven werken om mijn doelen die ik heb voor dit seizoen te bereiken. Daar ga ik alles aan doen, net zoals dat ik bij hoop te dragen aan een succesvol seizoen met het team."

Contractnieuws
De Graafschap legde eerder deze week de 21- jarige Donny Warmerdam vast. Hij kwam over van Ajax en heeft een contract voor twee jaar getekend, met een optie voor nog een jaar. Eerder werd ook Tristan van Gilst gepresenteerd bij de Doetinchemmers.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.