gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap neemt Warmerdam over van Ajax

9aea6dbc04fa42e2aefa5adab315c4c3

De Graafschap heeft Donny Warmerdam vastgelegd voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar. De 21-jarige verdediger, die ook op het middenveld kan spelen, komt transfervrij over van Ajax ondanks een doorlopend contract.

Tim Rondeel |
"Donny is met zijn 21 jaar al een ervaren speler in de Keuken Kampioen Divisie", aldus technisch manager Peter Bijvelds over de nieuwe aanwinst. "Hij is multifunctioneel inzetbaar, op zowel het middenveld als centraal achterin, en heeft een heel hoog basisniveau. Wij denken met hem in onze ploeg onze ambities beter te kunnen waarmaken." Warmerdam speelde 82 wedstrijden voor eerstedivisionist en kwam vijf keer tot scoren. De verdediger begon in 2010 in de jeugdopleiding van Ajax, maar tot een debuut in het eerste van Ajax kwam het niet.

"Ik ken De Graafschap als een mooie club met een heel fanatieke aanhang", aldus kersverse Superboer Warmerdam. "Ik heb ontzettend veel zin om mezelf te ontwikkelen tot een nog betere speler en te gaan voor het hoogste haalbare met het team, promotie naar de Eredivisie." Warmerdam is na Tristan van Gilst de tweede aanwinst voor De Graafschap.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Jamkoningin30

Broer introduceert met nieuw jamlied zijn zus als nieuwe Jamkoningin

“Hier op de markt...” Tommy Markerink presenteert met gitaar het nieuwe jamlied van de Nationale Jammarkt in Neede. En ziet even later zijn zus Marieke Lubbers als nieuwe Jamkoningin het podium betreden.

DJI_0245

Archeologen stuiten opnieuw op duizenden jaren oude resten in Zelhem

Voor de vierde keer op rij zijn er bij archeologische onderzoeken in Zelhem weer oude resten uit het verleden aangetroffen. Tijdens de herinrichtingen van de parkeerplaatsen bij de jumbo aan de Magnoliaweg stuitte archeologen wederom op sporen van vroegere bewoning. De vondsten zijn duizenden jaren oud.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 12.06.38

Fietser raakt gewond bij aanrijding met vuilniswagen in Doetinchem

Een fietser is woensdagochtend in Doetinchem gewond geraakt bij een aanrijding met een vuilniswagen. Het slachtoffer hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 13.03.03

Droogte zorgt voor vroege maïsoogst in Winterswijk: ‘Als het rijp is, moet het eraf’

Waar op de meerdere akkers de maïs nog volop staat, wordt in Winterswijk op sommige percelen de hakselaar al ingezet. Normaal gesproken blijft de maïs zo lang mogelijk op het land staan. Toch zijn sommige percelen nu al klaar voor de oogst.

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.