gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hoeveelheid schade op tribune van SC Varsseveld door brandje nog onduidelijk

fd50a15a0d7f8c636703f03c838afe31.jpg

Afgelopen zaterdagochtend werd het bestuur van SC Varsseveld wakker met het alarmerende bericht dat het dak van de tribune in brand zou staan. Een voorbijlopende buurman van de voetbalvereniging zag rook van de tribune komen en belde de brandweer.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk altijd vervelend als er brand is, maar gelukkig is door de oplettende buurman erger voorkomen”, zegt bestuurslid Gerwin Radstake. “Gelukkig was het ook geen kantine of kleedkamer die in brand stond want dat was nog veel vervelender geweest.” Mogelijk had een marter een nest gemaakt in het dak van de tribune. Dit is mogelijk door een combinatie van vocht en warmte gaan broeien waardoor er brand ontstond.

De brandweer heeft een deel van het dak van de tribune moeten openbreken om te kijken of er nog brandhaarden waren. Ook bleek het dak van asbest te zijn.  Volgens de brandweer is er geen asbest verspreid door de brand. De schade was aanzienlijk. “De schade-expert gaat kijken hoe erg de schade exact is. Het is heel vervelend maar er zijn ergere dingen in de wereld. Gelukkig kunnen we gewoon door met voetballen”, aldus Radstake.

Lees ook

groep foto.jpg

Achterhoekse actie 'Ren je rot in Rome' voor dierenartskosten: ''Diertjes lijden onnodig''

Zes fanatieke werknemers van de Achterhoekse zorgorganisatie Doezorg gaan de marathon van Rome lopen om geld in te zamelen voor ’t Krappaalpotje. Deze stichting biedt hulp bij het betalen van dierenartskosten voor Achterhoekers die minder te besteden hebben. Onder de actie genaamd ‘Ren je Rot in Rome’ hopen de sportievelingen op 22 maart een geldbedrag van 3500 euro op te halen voor de stichting.

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.