gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Feestfabriek komt in handen van Superstruct

0c973215453c9dd9d0e92e21404ba776

Het Britse Superstruct heeft een meerderheidsaandeel gekocht in De Feestfabriek Alles Komt Goed, de organisator van de Zwarte Cross en Mañana Mañana. Volgens de organisatie achter de Achterhoekse festivals verandert er qua inhoud niets aan de formules van beide evenementen.

Kevin ten Dolle |
"Supterstruct wil juist de identiteit van het bedrijf behouden", aldus mede-directeur Ronnie Degen. "We zijn uniek in ons soort. Ze willen ons juist helpen met de synergievoordelen met betrekking tot andere festivals, omdat zij 25 festivals in Europa en nog eens zeven festivals in Australië organiseren. Met het meerderheidsaandeel dat ze hebben verworven is de continuiteit gewaarborgd en zijn we klaar voor de toekomst." Organisatoren Degen en Gijs Jolink zien wel hun kompaan Hendrik Jan Lovink vertrekken. Lovink besloot meer tijd te willen maken voor zijn gezin en zich bezig te gaan houden met andere dingen: "Ik weet nog niet precies wat ik ga doen, maar ik wil sowieso meer muziek gaan maken en wat meer gaan crossen." Degen en Jolink gaven aan door Superstruct te zijn gevraagd om door te gaan tot in ieder geval 2024.

Met het instappen van Superstruct is het volgens Jolink ook makkelijker om het concept van de Zwarte Cross over de landsgrenzen te brengen: "Ik denk dat het unieke concept dat we hebben en de laagdrempeligheid van het festival ook in andere landen wel aanspreekt. Vooralsnog hebben we geen concrete plannen daarvoor overigens." Degen was ook optimistisch over de mogelijkheden over het doorgaan van de festivals dit jaar: "We verwachten dat Zwarte Cross en Mañana Mañana in respectievelijk augustus en september door kunnen gaan. We zijn ook aan het kijken of we in juli wat kunnen organiseren in de open lucht of in een feesttent, op de manier zoals dat al eerder is gebeurd tijdens de testevents van Fieldlab."

Foto: REGIO8

Lees ook

Gasseling20

Na 44 jaar sluiten de deuren van Resto Gasseling: ‘Merken nu pas hoeveel het betekent’

Na 44 jaar komt er een einde aan een begrip in de Doetinchemse horeca. Toon en Irma Gasseling sluiten deze week voor het laatst de deuren van Resto Gasseling aan de Keppelseweg. Dat het restaurant door de jaren heen geliefd is geraakt, merken de eigenaren juist nu maar al te goed.

Bord Doetinchem

Dwangsom dreigt voor zorgaanbieder CuraCo in Doetinchem en Aalten

De zorgaanbieder CuraCo met locaties in Doetinchem en Aalten moet een dwangsom betalen als zij voor eind oktober niet al hun cliënten hebben overgedragen. Dit laat de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) weten. De zorgaanbieder kwam in juli ook al in het nieuws nadat de inspectie hen had opgedragen hun cliënten over te dragen naar andere zorgverleners, dit is volgens de inspectie niet gelukt.

Sten Kremers (2)

Voormalig Superboer Sten Kremers tekent bij Heerenveen

Doelman Sten Kremers uit Lichtenvoorde heeft een contract voor een jaar getekend bij eredivisionist sc Heerenveen. De 22-jarige Achterhoeker kwam afgelopen seizoen nog uit voor De Graafschap, maar zijn contract in Doetinchem liep af en werd niet verlengd.

weth bland

Benoeming Versteeg lijkt geen appeltje-eitje in Berkelland

Wordt Erwin Versteeg de opvolger van Ton Koenderink als wethouder namens Samen voor Berkelland (SvB) in de gemeente Berkelland? Vanavond hakken de 27 raadsleden – geheim en op persoonlijke titel – de knoop door over de ook al omstreden kandidaat uit Enschede.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 22.39.25

Grote brand bij afvalverwerker in Dinxperlo, bluswerkzaamheden nog bezig

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Helmkamp in Dinxperlo is maandagavond een grote brand uitgebroken in een berg afval. De brandweer is de hele nacht bezig geweest met het bestrijden van het vuur.

DRULogo0

DRU ziet tekort verder oplopen: begroting 2026 niet meer realistisch

De begroting van het DRU Industriepark voor 2026 is niet meer realistisch. Dat zegt interim-directeur Cleo Sissingh tijdens de commissievergadering van maandagavond. De horeca kan dit jaar in het slechtste geval bijna een half miljoen euro achterlopen op de begroting. Geld om dat tekort op te vangen is er niet: de financiële buffer van de stichting is volledig opgebruikt. De gemeente Oude IJsselstreek verwacht bovendien dat er nog ongeveer 300.000 euro nodig is om DRU dit jaar financieel te overbruggen.