Doelman Sten Kremers uit Lichtenvoorde heeft een contract voor een jaar getekend bij eredivisionist sc Heerenveen. De 22-jarige Achterhoeker kwam afgelopen seizoen nog uit voor De Graafschap, maar zijn contract in Doetinchem liep af en werd niet verlengd.
‘Sten heeft zich tijdens zijn proefperiode van zijn beste kant laten zien. Hij traint hard, maakt een professionele indruk en past goed binnen de groep. Het feit dat hij ook nog minuten kan maken in de O21 maakt hem extra waardevol voor ons keepersteam’, aldus Johan Hansma, technisch manager van sc Heerenveen. Kremers trainde deze zomer ook nog enkele weken mee bij De Graafschap.
Kremers speelde sinds 2024 voor de Doetinchemmers. Hij speelde onder Marinus Dijkhuizen een competitiewedstrijd en vorig seizoen stond hij onder de lat toen De Graafschap werd uitgeschakeld door GVVV in de KNVB-beker. Eerder speelde de Achterhoeker in de jeugdopleiding van Ajax en voor Jong Ajax in de eerste divisie.