gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Eerste lasergame-arena in Wehlse handen

a6caeb88ec93529a6e558ad84dfacb2a.jpg
Redactie REGIO8 |

"We zijn de derde in Europa die hem heeft", vertelt Vincent Weijers, voorzitter van de Stichting Sport & Recreatie Wehl, over zijn opblaasbare accommodatie in het Koningin Beatrixcentrum in Wehl. In luttele minuten tijd kan de arena echter op elke locatie worden opgeblazen. "Het is een mooie grote arena waar je allerlei verschillende spellen in kan doen." Naast het lasergamen kunnen er onder meer spellen worden gespeeld met lichtgevende knoppen. Wethouder Peter Drenth was te gast om de lasergame-arena te openen: "Een geweldige vondst", aldus de wethouder, die enthousiast meedeed. "Ik heb er wel een paar kunnen raken, maar ik werd zelf ook aardig achterna gezeten."

De Wehlse stichting hoopt met de opblaasbare tent meer jeugd binnen te trekken. "Je merkt dat we door de vergrijzing met de tijd mee moeten", aldus voorzitter Weijers. "Dit is een van onze initiatieven om te kijken of we onze accommodatie goed kunnen vullen." Wethouder Drenth gelooft in het plan. "Volgens mij is dit een ontzettend leuke manier om te bewegen en om te kunnen gamen zonder dat je achter de computer zit. Dat is precies het sportbeleid van de gemeente."

Foto: REGIO8

Lees ook

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.