gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Jong, Bouwman en Nieuwenhuis bij 8SPORT

0a8b6ec6bf0e6702eb4691f88fd23e88.jpg
Redactie REGIO8 |
Trainer Henk de Jong en manager voetbalzaken Peter Hofstede schuiven in de eerste uitzending aan om te spreken over de tweede seizoenshelft van De Graafschap. Daarnaast praat ook Superboer Lion Kaak mee over de club. Verslaggever Michiel Fukking zal zijn kritische blik geven op de prestaties van de Doetinchemse voetbalclub.

Trainer Rudie Tempels en voorzitter Ingo Nieling van VV Zeddam - Sint Joris zitten volop in het fusieproces, omdat ledenaantallen teruglopen. In de tweede uitzending komen zij vertellen over het behoud van clubidentiteit en de noodzaak van een fusie. Pascal Kamperman van de KNVB vertelt over de manier waarop de voetbalbond Achterhoekse clubs met teruglopende ledenaantallen begeleid. Voorzitter Gerrit te Kolste van FC Winterswijk deelt zijn ervaringen omtrent het Winterswijkse fusieproces.

Het jonge Ulftse wielertalent Koen Bouwman schuift in de derde uitzending aan over de ambities voor het aankomende seizoen. Veldrijder Joris Nieuwenhuis uit Zelhem komt rechtstreeks vanuit België naar onze studio, nadat hij het parcours voor de Ronde van Vlaanderen heeft verkend. Wielerjournalist Luuk Stam en oud-wielrenner Henk Lubberding spreken hun verwachtingen voor deze Achterhoekse talenten uit.

De opnames zijn vrij toegankelijk voor publiek en starten om 19.30 uur. De deuren van de Popzaal in de DRU Cultuurfabriek in Ulft zijn vanaf 19.00 uur geopend. De drie uitzendingen worden dinsdag, woensdag en donderdag na de opnames uitgezonden bij REGIO8 op televisie en via REGIO8.nl.

Foto: REGIO8 (vorige editie)

Lees ook

Tanken10.jpg

Duitse korting op brandstof niet eerder dan 1 mei van kracht

De aangekondigde verlaging van de Duitse benzineaccijns met 17 cent per liter laat voorlopig nog op zich wachten. Naar verwachting treedt de prijsverlaging daarom op zijn vroegst op 1 mei in werking.

John Haverdil Luc Helmink Mike Sterkenburg industrie energie Varsseveld.jpg

Varssevelds industriepark wil zelf stroom regelen, dé oplossing voor netcongestie?

Jaren moeten wachten op een stroomaansluiting lijkt voor bedrijven in Varsseveld straks verleden tijd. De Varsseveldse Industriële Vereniging (VIV) onderzoekt samen met Joulz en de gemeente Oude IJsselstreek een eigen stroomnetwerk. Bedrijven gebruiken daarin elkaars opgewekte stroom en slaan die op in batterijen. “In plaats van tien tot vijftien jaar hoef je dan bijvoorbeeld maar twee jaar te wachten op een aansluiting. Bedrijven kunnen nu pas in 2035 worden aangesloten”, zegt voorzitter van de VIV, Luc Helmink.

Huntenpop220.jpg

Huntenpop kondigt Pommelien Thijs en Bokoesam aan voor 35e editie

Een aantal grote nieuwe namen zijn toegevoegd aan de line-up van Huntenpop 2026. De Vlaamse zangeres Pommelien Thijs en de rapper Bokoesam trekken naar het festival in Ulft. Het evenement bij het DRU Industriepark hoopt zaterdag 22 augustus opnieuw uit te verkopen.

SaZaTopsporthal20.jpg

'Lange Mannen' spelen thuisduels European League in Doetinchem

De SaZa Topsporthal in Doetinchem vormt van 12 tot en met 14 juni het decor voor internationaal topvolleybal. De Nederlandse mannenploeg, beter bekend als de Lange Mannen, speelt daar twee belangrijke duels in de CEV European League.

Stroombroek60.jpg

Nieuw strand, ‘oud’ zand: populair Stroombroek krijgt opfrisbeurt

In aanloop naar de start van het zwemseizoen wordt er bij Stroombroek in Braamt nog hard gewerkt aan de opknapbeurt rondom de zwemplas. Het recreatiegebied is een populair en groeit de laatste jaren weer qua bezoekersaantallen. Reden genoeg voor beheerder Leisurelands om onder andere het strand onder handen te nemen.

KartbaanEefde.jpeg

Uitbreiding kartbaan Eefde zorgt voor flinke weerstand: ‘Waar is de mens in dit verhaal?’

De plannen om de kartbaan in Eefde uit te breiden met een paintball- en elektrocrossterrein zorgen voor flinke weerstand. Omwonenden vrezen voor meer overlast, terwijl de initiatiefnemer stelt dat het plan binnen de regels past. Dinsdagavond kwam het plan in de gemeenteraad van Lochem aan de orde, met betrokkenen als insprekers.