gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap beducht voor Jong Ajax

446f5aefe55c0550677109fe111c93d4.jpg

De Graafschap neemt het vrijdagavond op de eigen Vijverberg op tegen Jong Ajax. Vorig seizoen werd na een inhaalrace een 3-2 overwinning over de streep getrokken en ook dit jaar verwachten de Superboeren een lastig duel.

Kevin ten Dolle |

"Ze hebben fantastische spelers, jonge talenten die heel goed kunnen voetballen en het ons ook lastig kunnen maken", vindt verdediger Jasper van Heertum, die vorig seizoen met een fraaie goal de aansluitingstreffer maakte. Trainer Mike Snoei is ook beducht voor de jonge Amsterdammers: "De manier waarop ze onlangs Cambuur Leeuwarden in de eindfase opzij hebben gezet, was heel knap. Ze hebben veel kwaliteit. Veel jonge jongens, maar laat je ze voetballen, dan kun je echt in de problemen komen. Het is een lastige kluif."

Verdediger Van Heertum moest het dit seizoen vooralsnog vooral stellen met invalbeurten en is daarom niet tevreden over zijn seizoen tot nog toe: "Ik had toch wel verwacht meer minuten te maken. De laatste periode speel ik steeds meer en ik hoop dat dat de komende periode nog meer wordt. In mijn invalbeurt tegen FC Eindhoven heb ik het goed gedaan en tegen MVV speelde ik ook goed. Het is nu aan de trainer om de keuze te maken."

Coronazorgen
Vanwege griep bij Ted van de Pavert lijkt Van Heertum vrijdagavond te starten. Voor Johnatan Opoku en Mohamed Hamdoui komt het duel vrijdagavond te vroeg. Grootste zorgen voor Snoei komen echter door de coronauitbraak binnen zijn selectie, waardoor de oefenmeester vijf spelers miste tegen MVV. Doelman Rody de Boer trainde deze week weer met de groep, maar is net als aanvaller Joey Konings een vraagteken. Het duel met Jong Ajax komt zeker nog te vroeg voor linksback Jordy Tutuarima.

Vermoedelijke opstelling: De Boer (Van den Dam); Lelieveld, Van Huizen, Van Heertum, Baas; Dekker, Schuurman, Lieftink; Verbeek, Seuntjens, Van Mieghem.

Foto: REGIO8

Lees ook

magneetvisssen.jpg

Jonge magneetvissers stuiten op munitiekist en mogelijke ontsteker in Doetinchem, EOD ingeschakeld

Bij de fietsbrug over de Oude IJssel in Doetinchem hebben een groep jongeren maandagmiddag een munitiekist en een magazijn uit de Tweede Wereldoorlog gevonden tijdens het magneetvissen. Ook troffen zij een mogelijk ontstekingsmechanisme voor explosieven aan, waarop de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is ingeschakeld.

Kampioenen-1-2-19-april-2026.jpg

Wild Rovers Doetinchem bekroont eerste seizoen met twee teams met dubbel kampioenschap

Rugbyclub Wild Rovers uit Doetinchem heeft clubgeschiedenis geschreven. In het eerste seizoen met twee seniorenteams zijn zowel het eerste als het tweede team kampioen geworden. “Ik sprak aan het begin van het seizoen uit dat we met beide teams kampioen wilden worden, maar dat het echt gelukt is, is waanzinnig”, zegt trainer André Hendriksen.

NKDansgarde0.png

Honderden danseressen strijden om de titel bij NK dansgarde in Ulft

Honderden danseressen en enkele dansers streden afgelopen weekend in sporthal de IJsselweide in Ulft om de nationale titels dansgarde. Wie denkt dat dansgarde iets is dat simpelweg bij carnaval hoort heeft het mis. Er wordt serieus gedanst én gejureerd op hoog niveau mét Ulfts succes.

Schermafbeelding 2026-04-20 093102.png

Een gewonde bij ongeval met twee voertuigen op N315 bij Zelhem

Bij een ongeval met een busje en een auto is zondagmiddag een bestuurder op de Ruurloseweg gewond geraakt. Een bestelbus belandde in de berm, waarna het achteropkomende voertuig deze niet meer kon ontwijken.

112Westendorp.jpeg

Auto met aanhanger belandt in weiland na botsing in Westendorp

Bij een aanrijding tussen twee auto’s is zaterdagavond in Westendorp een gewonde gevallen. Door de botsing eindigde een auto met aanhanger in een weiland.

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.