Ulft, Netherlands

Brandweer rukt met hoogwerker uit om kraai na dagen uit boom te redden

De brandweer is woensdagochtend uitgerukt om een kraai uit een boom te redden in Doetinchem. Het dier zat al meerdere dagen vast en bleek een gebroken poot te hebben.
Redactie REGIO8 | 31 januari 2024 11:07 | Aangepast op 31 januari 2024 11:07
De kraai werd maandagochtend voor het eerst gezien in de top van een boom aan de Gildenstraat. Woensdagochtend kwam de Dierenambulance ter plaatse en bleek het dier nog altijd vast te zitten. Omdat de medewerkers er niet bij konden, werd de brandweer gealarmeerd. Die kwamen met twee voertuigen ter plaatse, waaronder een hoogwerker.

Toen brandweerlieden de hoogte in gingen, bleek de kraai met zijn poot vast te zitten tussen twee takken. Het dier is bevrijd en overgedragen aan de medewerkers van de Dierenambulance. De kraai had in ieder geval een gebroken poot. De Vogelopvang zal de verdere verzorging overnemen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Dit is de route van Koningsdag 2025 in Doetinchem

Het duurt nog even, maar op 26 april komt de koninklijke familie de Achterhoekse sfeer proeven tijde...

De Graafschap ontsnapt in de laatste minuten aan verlies door late gelijkmaker tegen Jong FC Utrecht

De Graafschap heeft op Sportpark Zoudenbalch in Utrecht verzuimd om zich terug te knokken naar de to...

Winterkou laat de omvang van dak- en thuisloosheid zien in de hele Achterhoek: een toename óók over de grens

Het is goed nieuws voor mensen zonder dak of een thuis dat in de nachtopvang in Doetinchem méér bedd...

Slingeland Ziekenhuis zet zich in voor het sneller verwijderen van huidkanker

Wie een behandeling voor huidkanker moet ondergaan in het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem, kan d...

Dijkhuizen klaar voor ‘eerste keer’ Vijverberg: ‘Ik heb er nu nog meer zin in’

Zijn eerste officiële wedstrijd als trainer van De Graafschap zag Marinus Dijkhuizen vorige week doo...

Automobilist botst op lantaarnpaal in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval met een auto in de Doetinchemse wijk De Huet zijn vrijdagmiddag geen perso...