Ulft, Netherlands

Auto belandt in sloot bij eenzijdig ongeval in Halle

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een eenzijdig ongeval op de Halle-Nijmanweg in Halle is zondagavond een automobiliste met haar auto in de sloot terechtgekomen. Door een onbekende reden schoot zij in een bocht rechtdoor en kwam in de sloot tot stilstand.
Redactie REGIO8 | 9 december 2024 09:43 | Aangepast op 9 december 2024 09:43
Het ongeval gebeurde rond 21.00 uur. De vrouw reed vanuit Halle in de richting van Halle-Nijman. In een bocht reed ze rechtdoor en kwam vervolgens in de berm tot stilstand. In het voertuig zaten twee inzittenden.

Beide inzittenden zijn gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. Het voertuig is door een berger uit de sloot gehaald.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Meest gelezen

Dit is de route van Koningsdag 2025 in Doetinchem

Nick Hermsen | Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 22 jan 2025 17:10

Lees ook

Veel schade bij ongeval op de Weemstraat in Wehl

Bij een ongeval op de Weemstraat in Wehl zijn twee auto’s hard tegen elkaar gebotst. Buiten veel mat...

Meerdere gewonden bij ongeval met drie voertuigen in Ruurlo

Bij een ongeval met drie voertuigen op de kruising van de Borculoseweg en de Hofteweg in Ruurlo zijn...

Geen gewonden bij ongeval door foutieve inhaalmanoeuvre in Hengelo

Bij een ongeval met twee automobilisten op de Kruisbergseweg in Hengelo zijn geen gewonden gevallen....

Automobilist botst tegen boom bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op de Bedrijvenweg in Doetinchem is zondagavond een auto tegen een boom ge...

Auto belandt op de kop na aanrijding met vrachtwagen nabij Drempt

Een automobilist is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een aanrijding met een vrachtwagen,...

Auto vat vlam na aanrijding bij supermarkt in Doetinchem

Op de J.F. Kennedylaan in Doetinchem is een auto beschadigd geraakt door een brand. Het vuur zou mog...