Ulft, Netherlands

Nieuwenhuis verlengt bij Team Sunweb

Zelhemmer Joris Nieuwenhuis heeft een nieuw contract getekend bij Team Sunweb. De voormalig wereldkampioen veldrijden bij de beloften staat nu tot eind 2022 onder contract bij het Duitse wielerteam.
Regio8 | 13 maart 2020 11:44 | Aangepast op 13 maart 2020 11:44
Joris Nieuwenhuis aan de vooravond van het EK veldrijden

"Ik ben erg blij dat ik bij Team Sunweb kan blijven, omdat ik denk dat het de juiste plek is om verdere stappen te zetten en progressie te maken in de toekomst", aldus de 24-jarige wielrenner. "Ik kijk er erg naar uit om voorjaarsklassiekers te gaan rijden. Niet alleen om dat zelf te ervaren, maar ook omdat ik denk dat we een sterk team hebben met klassiekerspecialisten. Ik werk prettig samen met iedereen binnen het team en ben blij met de manier waarop we het veldrijden en het wegseizoen combineren."

Rudi Kemna, hoofdcoach bij de Duitse WorldTour-ploeg, is blij met de verlenging van het contract van Nieuwenhuis: "Hij is een talentvolle veldrijder, maar is tegelijkertijd enorm sterk op de weg. We geloven dat Joris in de toekomst een hoog niveau kan halen in de voorjaarsklassiekers. Daar werken we hard aan om hem te helpen zich te ontwikkelen en zijn potentieel te benutten."

Foto: REGIO8

Lees ook

Waterschap stelt onttrekkingsverbod voor oppervlaktewater in

Vanaf aanstaande woensdag 25 juni om 17.00 uur geldt in onder meer de Achterhoek een onttrekkingsver...

Provincie Gelderland zet proef eenrichtingsweg Laag-Keppel door

Het definitieve verkeersbesluit voor de proef met een eenrichtingsweg op de Wehlsedijk in Laag-Keppe...

Doorboren van gasleiding verstoort werkzaamheden aan Ambachtsweg in Zelhem

Bij werkzaamheden aan de Ambachtsweg in Zelhem is dinsdagmiddag een gaslekkage ontstaan. Tijdens de ...

Gelderland trekt waarschuwing voor zwemmersjeuk bij Stroombroek in

De provincie Gelderland heeft de waarschuwing voor zwemmersjeuk bij recreatieplas Stroombroek in Bra...

Brand zorgt voor flinke schade aan woning in Vorden

Bij een brand aan de Enkweg in Vorden is een woning flink beschadigd geraakt. De bewoners van het hu...

Achterhoek kampt met georganiseerde misdaad: roep om meer geld en mankracht

De georganiseerde misdaad houdt zich niet aan stadsgrenzen. En dus kampt ook de Achterhoek met zorgf...