Ulft, Netherlands

Motorrijder onwel na beet in Varsseveld

Een motorrijder is woensdagochtend in Varsseveld onwel geworden na een insectenbeet. De man is overgebracht naar het ziekenhuis.
Regio8 | 19 juni 2019 09:42 | Aangepast op 19 juni 2019 09:42
De man reed rond 07.15 uur vanuit de Dames Jolinkweg richting de Aaltenseweg toen hij naar eigen zeggen werd gestoken door een insect. Hij besloot daarop zijn motor langs de weg te zetten, waarna hij onwel werd. Andere weggebruikers hebben de man daarop opgevangen tot een ambulance ter plaatse kwam.

Na aankomst van de ziekenwagen is besloten de man mee te nemen naar het ziekenhuis. Welk insect de man zou hebben gestoken, is onduidelijk.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...