Ulft, Netherlands

Montferland steunt voedselbankproject

Regio8 | 6 februari 2016 10:53 | Aangepast op 6 februari 2016 10:53
‘’Dat is een erg sympathiek project’’ stelt wethouder Ingrid Wolsing. De wethouder maakt daarom graag een uitzondering door éénmalig 1100 euro subsidie te verlenen aan de schutterij. ‘’Het project draagt bij aan een gezonde gemeente en bevordering van maatschappelijke betrokkenheid.''

In het project verbouwen leden van de Sint Isidorus drie jaar lang groenten op een stuk land. De verse groenten worden vervolgens geschonken aan de plaatselijke voedselbank. De jeugdleden van de schutterij worden nadrukkelijk betrokken in het project om bewustzijn te creëren van de aanwezige armoedeproblematiek in de gemeente.

De kosten bedragen 3200 euro voor een periode van drie jaar. De heilige Gabriel parochie steunt het project met 2100 euro. Montferland neemt nu het resterende bedrag op zich.

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....