Ulft, Netherlands

Montferland sluit drugspand in Braamt

Burgemeester Peter de Baat van Montferland heeft een drugspand in Braamt voor de duur van drie maanden afgesloten. In de woning werd naast een wietkwekerij ook een nepvuurwapen en een handelshoeveelheid harddrugs gevonden.
Jasper Hazelaar | 16 augustus 2019 10:00 | Aangepast op 16 augustus 2019 10:00
“Wij tolereren geen drugsproductie en drugshandel in onze gemeente”, aldus burgemeester De Baat in reactie op de afsluiting van de woning aan de Sint Jorisstraat in het dorp. “Sluiting van dit pand zorgt er voor dat de loop er uit gaat, dat de rust en de veiligheid, vooral ook voor de buurt, weer terug keren.” De hennepkwekerij in het pand was volgens de gemeente al geoogst en zorgde voor een risico op brandgevaar.

Eerder werden ook al panden in ’s-Heerenberg voor de duur van drie maanden afgesloten. “We werken nauw samen met de politie en grijpen in waar- en zodra dat kan”, geeft De Baat aan. “Daarom een dringend verzoek aan onze inwoners; informeer de politie als u iets verdachts ziet of weet.”

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....