Ulft, Netherlands

Mogelijk wapen gebruikt bij bedreiging Winterswijk

De politie heeft vrijdagavond een 25-jarige inwoner uit Winterswijk en een 22-jarige bewoner uit gemeente Berkelland aangehouden na een bedreiging in Winterswijk. Mogelijk is daar een vuurwapen bij gebruikt.
Regio8 | 27 juni 2020 11:18 | Aangepast op 27 juni 2020 11:18
De politie kreeg rond 23.00 uur een melding van een bedreiging vanuit een auto nabij de rotonde aan de Misterweg. Omdat het mannelijke duo mogelijk een wapen bij zich had, kwamen er meerdere agenten naar de plek. Toen de politie ter plaatse kwam bleek de auto met het tweetal al weg te zijn. Na een zoektocht werd het voertuig aan de Europalaan aangetroffen en werden de mannen aangehouden. In het voertuig lagen volgens de politie geen wapens. 

Later op de avond werden enkele huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de aanhouding. Agenten troffen nergens wapens aan. De politie kan nog niet zeggen of er daadwerkelijk een wapen is gebruikt. Dit wordt momenteel onderzocht. De twee verdachten zitten vast en worden spoedig gehoord. 

Foto: REGIO8

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...