Ulft, Netherlands

Mogelijk brand gesticht in huis Doetinchem

In een leegstaande woning in Doetinchem is zondagmiddag mogelijk brand gesticht. De brandweer was dankzij een tip van een voorbijganger snel ter plaatse en heeft het vuur kunnen doven.
Adrienne Huizer | 22 november 2020 16:18 | Aangepast op 22 november 2020 16:18
De brandweer kwam rond 14:30 uur ter plaatse bij de leegstaande woning aan de Terborgseweg in Doetinchem. Een voorbijganger zag daarvoor dat er rook uit de schoorsteen van het huis kwam en alarmeerde de hulpdiensten. Die kwamen snel ter plaatse en wisten het vuur te doven.

Het is onduidelijk hoe de brand precies heeft kunnen ontstaan. De politie heeft bij aankomst niemand aangetroffen. Omdat de woning gesloopt gaat worden, wordt er geen verder onderzoek naar het incident gedaan.
Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Meest gelezen

Overleden persoon gevonden langs Baakseweg in Vorden

Redactie REGIO8 | 13 jul 2025 13:42

Lees ook

Kansloze motie in Bronckhorst 'procesgepruttel' maar 'laat hersenen kraken'

Een ‘niet uitvoerbare’ en uiteindelijk kansloze motie van Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB), die an...

Orgel Joke steelt de show op de Zwarte Cross: 'Ik ben gewoon Joke'

Orgel Joke zet alweer de Zwarte Cross op zijn kop. Dit keer niet op het festivalterein zelf, maar in...

Typhoon maakt met rode lijn statement op Zwarte Cross

Typhoon vraagt tijdens zijn optreden op het hoofdpodium op de Zwarte Cross aandacht voor wereldvrede...

Zo opent De Heinoos het hoofdpodium op de Zwarte Cross

De Heinoos heeft het maar druk op de donderdag van de Zwarte Cross. 's Ochtends trapten ze het festi...

Stikstof en stroken: Winterswijk klem tussen goede wil en harde regels

De stikstofproblematiek hangt als een dikke mist over Winterswijk. Terwijl de gemeente al jarenlang ...

Poorten camping Zwarte Cross geopend

De poorten van de Zwarte Cross-camping zijn donderdagochtend om 08.00 uur geopend. Duizenden crossga...