Ulft, Netherlands

Mobiele Eenheid oefent op stadion De Vijverberg

Foto: 112Achterhoeknieuws.nl
Tientallen agenten van de Mobiele Eenheid (ME) oefenen woensdag verschillende situaties rondom Doetinchem. Op stadion De Vijverberg werd het uitvak vol figuranten zogenaamd ontruimd.
Redactie REGIO8 | 19 juni 2024 12:08 | Aangepast op 19 juni 2024 12:08
De ME oefende meerdere scenario's op stadion De Vijverberg in Doetinchem. Een van de scenario's was dat het uitvak ontruimd moest worden. Enkele tientallen figuranten speelden uitsupporters en gooiden met verschillende voorwerpen naar de agenten. De deelnemende agenten moesten zorgen dat het uitvak op een nette en fatsoenlijke manier ontruimd werd.

Aan het begin van de ochtend waren meerdere ME-bussen te zien rondom Doetinchem. De voertuigen reden met zwaailichten, maar zonder geluid.

Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spit...

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Een kind is donderdagochtend ernstig gewond geraakt na een val uit een raam van een woning aan de Co...

Fietsster gewond na aanrijding met automobilist in Wehl

Een fietsster is dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist op de N815. Een...

Motorrijder gewond na aanrijding bij Hummelo

Een motorrijder is zondagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een automobiliste in het buite...

Verwarde man in Doetinchem van straat gehaald door politie

Hulpdiensten hebben zaterdagavond een verwarde man op de Bilderdijkstraat benaderd en uiteindelijk o...