Ulft, Netherlands

Mishandelingen in centrum Lichtenvoorde

In de afgelopen twee weekenden hebben er een tweetal mishandelingen plaatsgevonden in het centrum van Lichtenvoorde. De politie is op zoek naar getuigen.
Regio8 | 13 december 2019 17:09 | Aangepast op 13 december 2019 17:09
In het weekend van zaterdag 30 november en zondag 1 december is er iemand mishandeld ter hoogte van snackbar Broodje Bram aan de Molendijk. Volgens de politie waren er veel mensen bij aanwezig omdat het plaatsvond tijdens het einde van de horecanacht. Tevens heeft er een mishandeling in de buurt van café Van Ooijen aan de Rapenburgsestraat in de nacht van zondag 8 op maandag 9 december. Ook komt de politie graag in contact met mensen die over dat incident meer weten.

Over de aanleiding van beide incidenten is niks bekend, evenals de hoeveelheid daders en slachtoffers. Ook is niet bekend of deze twee incidenten met elkaar in verband staan. De politie is in het bijzonder op zoek naar mensen die met hun mobiel filmpjes hebben gemaakt van deze mishandelingen.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...