Ulft, Netherlands

Mike Snoei hoofdtrainer van De Graafschap

Mike Snoei wordt de nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap. Dat meldt de huidige club van de in Didam woonachtige trainer, Telstar, op haar website.
Regio8 | 7 juni 2019 15:17 | Aangepast op 7 juni 2019 15:17
De 55-jarige trainer volgt in Doetinchem de naar Cambuur vertrokken Henk de Jong op. De Rotterdammer voetbalde in het verleden bij Feyenoord, Excelsior en Sparta. Vorig seizoen kwam Snoei nog met Telstar in de play-offs in actie bij De Graafschap.

Snoei is een opvallende naam, nadat eerder bekend werd dat technisch manager Peter Hofstede onder meer Peter Hyballa en Jurgen Streppel op zijn lijstje had staan.

Foto: REGIO8

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...