Ulft, Netherlands

Meer dan honderd hardrijders bij Hummelo

Meer dan honderd weggebruikers zijn zondag betrapt op een overtreding tijdens een snelheidscontrole in Hummelo. In totaal reden 144 bestuurders te hard.
Regio8 | 2 maart 2020 11:33 | Aangepast op 2 maart 2020 11:33
De snelheidscontrole werd zondag uitgevoerd op de Rijksweg N317, de weg tussen Doetinchem en Doesburg. Op de weg geldt een maximumsnelheid van 80 km/u, maar 144 passanten hielden zich hier niet aan. Deze overtreders hebben volgens de politie een boete gekregen.

De hoogst gemeten snelheid tijdens de controle was 136 km/u. Dit is een overtreding van 56 km/u ten opzichte van de maximumsnelheid.

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee auto's zwaar beschadigd door brand in Doetinchem: politie doet onderzoek

In de nacht van maandag op dinsdag zijn aan de Beethovenlaan in Doetinchem twee voertuigen ernstig b...

Groep wandelaars voorkomt grote bosbrand bij Ruurlo

Een groep oplettende wandelaars heeft maandagavond voorkomen dat er een grote brand is ontstaan in h...

22-jarige doelman Ties Wieggers tot zomer 2027 bij De Graafschap

Doelman Ties Wieggers verlengt zijn contract bij De Graafschap tot zomer 2027 met optie voor nog een...

Annemiek Jetten tijdelijk aan het roer als burgemeester van Winterswijk

Annemiek Jetten (61) is maandag door commissaris van de Koning Daniël Wigboldus officieel beëdigd al...

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...