Ulft, Netherlands

Man verliest bloed op galerij in Doetinchem

Een man heeft zichzelf woensdagavond verwond op de galerij van een flat in Doetinchem. Hij was op dat moment volgens de politie mogelijk onder invloed.
Regio8 | 27 februari 2020 09:48 | Aangepast op 27 februari 2020 09:48
Het incident deed zich rond 19.45 uur voor in een flat aan de Gasthuisstraat. De man zou zichzelf verwond hebben met een scherp voorwerp. Hij verloor op de galerij vervolgens veel bloed. De man is na het incident per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

Volgens de politie was hij mogelijk onder invloed, het is niet bekend hoe het met hem gaat. Agenten hebben op de galerij van de flat de bloedsporen verwijderd.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

Brand in bijgebouw aan Wilhelminastraat in Didam

Bij een bijgebouw van een woning aan de Wilhelminastraat in Didam is woensdagavond brand uitgebroken...

VNG Jaarcongres in 2026 naar de Achterhoek: Oost Gelre en Winterswijk gastgemeenten

In 2026 strijkt het jaarlijkse congres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) neer in de ...