Ulft, Netherlands

Man opgepakt na vernieling in 's-Heerenberg

De politie heeft zaterdagavond een persoon op heterdaad betrapt na het vernielen van een bedrijfsbus op een industrieterrein in 's-Heerenberg. De man is aangehouden en overgebracht naar de cel.
Regio8 | 18 april 2020 20:33 | Aangepast op 18 april 2020 20:33
Een onbekende persoon was rond 19.30 uur bezig met het vernielen van een bedrijfsbus die geparkeerd stond aan de Goorsestraat. Omstanders zagen dit en alarmeerde de politie. Deze kwam vervolgens met drie auto's en een arrestantenbusje ter plaatse. De politie heeft de man in de boeien geslagen en overgebracht naar het cellencomplex in Doetinchem.

De vernieler heeft de voorruit en de spiegel van de bus kapotgemaakt. De man hield licht letsel over na de aanhouding van de politie. Over de reden van de vernieling is nog niets bekend. Ook is er nog geen info over de identiteit van de man.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Meest gelezen

Voorlopig geen bezwaar vanuit Emmerich tegen landbouwsluis bij Beek

Tim Rondeel | Eveline Zuurbier | 27 aug 2025 14:30

Lees ook

Grondeigenaren profiteren mee van grote windmolens in Berkelland en Oost Gelre

Berkelland en Oost Gelre trekken samen op bij de realisatie van een windmolenpark op de grens van be...

Vorden viert wielrenfeest na spannende 'Ronde van de Achterhoek'

Johan Dorussen heeft zondag de Ronde van de Achterhoek op zijn naam geschreven. Na 192 kilometer doo...

‘Zelhem Op Hete Kolen’ droomt van weekendevenement na eerste editie

Zelhem stond dit weekend letterlijk en figuurlijk op hete kolen. Honderden bezoekers trokken naar he...

Aanrijding met busje en voertuig op Slingerparallel in Etten

Bij een kop-staartaanrijding op de Slingerparallel in Etten zijn twee voertuigen hard met elkaar in ...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten is zaterdag niemand gewond geraakt. Beide voertuigen m...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...