Ulft, Netherlands

Man gewond na mishandeling Doetinchem

Een man is maandag gewond geraakt nadat hij mishandeld is bij een tankstation in Doetinchem. De politie is op zoek naar getuigen van de mishandeling.
Regio8 | 10 juni 2020 11:29 | Aangepast op 10 juni 2020 11:29
De mishandeling vond maandag plaats tussen 15.00 en 16.00 uur bij het BP tankstation aan de Terborgseweg in Doetinchem. Volgens de politie hebben tijdens de mishandeling meerdere voertuigen stilgestaan op de rijbaan met een opstopping tot gevolg.

Over de aard van de verwondingen van de mishandelde man is niets bekend. De politie roept getuigen of mensen die meer van de zaak weten op zich te melden.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Tiny houses in Harfsen van de baan: teleurstelling en begrip in het dorp

In Harfsen heerst teleurstelling over het afblazen van de pilot met tiny houses aan de Reeverweg-Sch...

Orion Stars begint seizoen met toppers in eigen huis

Orion Stars uit Doetinchem maakt zich op voor het nieuwe volleybalseizoen. Met veel nieuwe gezichten...

De Jong vervangt geschorste El Kadiri bij De Graafschap: ‘Fedde is een logische keuze’

Middenvelder Fedde de Jong begint zaterdagmiddag tegen TOP Oss in de basis bij De Graafschap in plaa...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt vanuit Silvolde een weekend met rustig herfstweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Landelijke ophokplicht vanwege vogelgriep

In Nederland is opnieuw een landelijke ophokplicht ingesteld voor pluimvee vanwege een uitbraak van ...

Suzan & Freek kondigen Gelredomeshows aan: 'We gaan het leven vieren'

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek heeft twee concerten aangekondigd in stadion Gelredome in Arnhem....