Ulft, Netherlands

Man aangehouden bij politieactie in Ulft

De politie heeft woensdagmiddag in de F.B. Deurvorststraat in Ulft een man aangehouden. Daarbij werd de hulp van een arrestatieteam ingeroepen.
Regio8 | 16 mei 2019 13:25 | Aangepast op 16 mei 2019 13:25
"Het ging heel snel", aldus Sander Peter van Café Veels. De man werd precies voor het café aan de Deurvorststraat gearresteerd. "Binnen twee minuten was de man aangehouden, geblindoekt en werd hij in een auto gezet. De politieagenten waren allemaal in burger, in totaal een mannetje of acht. De man reed hier door de straat en werd vervolgens klemgereden."

Op een video die gemaakt is van het incident is te zien hoe verschillende auto's dwars over straat staan en diverse agenten in burger een geblinddoekte man in een auto zetten. Volgens de politie stond de man gesignaleerd en werd hij daarom aangehouden. Verder informatie over de toedracht van de signalering wilde de politie niet geven.

Foto: REGIO8 (plek van de arrestatie)

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...