Ulft, Netherlands

Koper gestolen bij bedrijf in Winterswijk

Bij een bedrijf in Winterswijk is de afgelopen periode ongeveer tweehonderd kilo aan koper gestolen. Mogelijk zijn onbekende daders meerdere keren teruggekeerd naar de locatie.
Regio8 | 1 september 2020 16:01 | Aangepast op 1 september 2020 16:01
Het koper werd weggenomen van een bedrijf aan de Hanekampweg op bedrijventerrein Dennenoord. De eigenaar merkte dat er een hoeveelheid was weggenomen uit een opslag. “Het is zeer waarschijnlijk dat de diefstal over meerdere momenten heeft plaatsgevonden”, laat wijkagent Willem Saris weten. Tweehonderd kilo koper staat volgens hem gelijk aan een waarde van tussen de negenhonderd en 1.100 euro.

De politie heeft vooralsnog geen verdachten op het oog. “Mogelijk heeft iemand in de nachtelijke uren of in het weekend mensen met een aanhangwagen of een bigshopper gezien”, zegt Saris. “We hopen dat iemand zich bij ons meldt met informatie.”

Foto: Wijkagent Willem Saris

Lees ook

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...