gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Koorleden Ulft lijken passie kwijt te raken

7b584219abab6111d0a3cfa378c142c3.jpg
Redactie REGIO8 |

"We zijn allemaal heel erg gehecht aan de Nachtegalen en aan deze groep meiden", vertelt Fukkink. "Als het echt zover zou komen, dat kan ik mij niet voorstellen." Ook voorzitter Grada Heikamp kan niet geloven dat deze groep dames straks hun hobby zouden verliezen. "Het gaat mij echt heel na aan het hart", aldus Heikamp. "Het zijn fantastische meiden en we hebben echt een hele goede band. Ik word er echt een beetje emotioneel van. Ik vind het heel naar voor ze."

Ton Menke van de PvdA in Oude IJsselstreek is fel tegenstander van het subsidiebeleid van de gemeente en vindt dat de gemeente creatiever moet zijn in het zoeken naar financiële middelen. "Verenigingen als de Ulftse Nachtegalen, met die kwaliteiten, die zou je ook uit de pot van recreatie en toerisme een paar cent kunnen geven", aldus Menke. "Ze zijn belangrijk voor het beeld van Oude IJsselstreek." Fukkink zou niet weten wat ze zonder de Nachtegalen zou moeten. " Dan zou er echt iets wegvallen, wat ik nu al twaalf jaar doe. Ik doe het met veel plezier en met heel veel liefde."

Foto: REGIO8

Lees ook

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.