Ulft, Netherlands

Koen Bouwman pakt zilveren medaille op NK

Koen Bouwman heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op het NK Baanwielrennen in Alkmaar. De wegwielrenner uit Ulft pakte de tweede plaats bij de individuele achtervolging.
Regio8 | 29 december 2019 15:49 | Aangepast op 29 december 2019 15:49
Maikel Zijlaard ging er met de winst vandoor. De renner uit Rotterdam was bijna vijf seconden sneller dan Bouwman. Vorig jaar werd de Achterhoekse renner van Jumbo-Visma ook al tweede bij de individuele achtervolging. Voor de Ulftenaar is het de laatste wedstrijd van dit jaar.

Bouwman werd eerder dit jaar al kampioen met het Nederlandse team bij de ploegenachtervolging op het WK en het EK. De Achterhoeker hoopt zich het volgende seizoen meer te kunnen laten zien bij onder andere de Giro, de Tour de France en de Vuelta a España.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...

Nieuwe stakingen NS hebben geen gevolgen op het Achterhoekse spoor

Het NS-personeel gaat dinsdag 17 juni 2025 opnieuw staken. Dat laten de vakbonden VVMC en FNV weten....

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Bewoner naar ziekenhuis door zolderbrand in Doetinchem

Op de zolder van een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een persoon is ter controle...

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...