Ulft, Netherlands

Kind zwaargewond bij explosie in Terborg

Een kind is zondagmiddag in een bovenwoning in de Hoofdstraat in Terborg zwaargewond geraakt. Het meisje van zes jaar oud is per ambulance naar het ziekenhuis in Nijmegen gebracht.
Regio8 | 19 januari 2020 13:00 | Aangepast op 19 januari 2020 13:00
Volgens een getuige is de open haard in de woning ontploft. Door de explosie vlogen de ramen van de woning eruit, het glas ligt op straat. Ook een balk die in de woning zat, is door de knal buiten op straat beland. Ondanks de explosie is er geen brand in het huis.

Er werd een traumahelikopter opgeroepen, deze is zonder slachtoffer weer vertrokken. De trauma-arts is wel met de ambulance mee naar het ziekenhuis gegaan. De andere twee gewonden, haar ouders, zijn ter plaatse behandeld.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...