Ulft, Netherlands

Jurjus tekent contract bij KFC Uerdingen

Hidde Jurjus stapt van PSV over naar het Duitse KFC Uerdingen 05. De 26-jarige doelman uit Lichtenvoorde tekent een contract voor twee jaar met een optie voor nog een seizoen bij de club uit de 3. Bundesliga.
Regio8 | 27 augustus 2020 13:52 | Aangepast op 27 augustus 2020 13:52
"Ik wilde een nieuwe start en ben blij dat ik die bij kan Uerdingen kan maken", laat de doelman weten in reactie op zijn overstap. De keeper kwam de afgelopen twee seizoenen op huurbasis uit voor De Graafschap en keerde in de zomer terug bij zijn werkgever PSV. Daar werd al snel duidelijk dat er voor hem geen rol weggelegd was, zo speelde hij nog geen minuut in de oefenwedstrijden van de Eindhovense eredivisionist. De 26-jarige doelman had nog een contract tot volgend jaar zomer bij PSV.

KFC Uerdingen 05 komt uit op het derde niveau in Duitsland en eindigde vorig seizoen op de dertiende plek. Bij de Duitse ploeg treft Jurjus een landgenoot. Peter van Ooijen kwam deze zomer over van VVV Venlo. "Ik ben heel blij dat ik getekend heb", aldus de doelman. "De club is zeer ambitieus en dat past goed bij mijn instelling."

Foto: REGIO8

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...