Ulft, Nederland
Terug

Jolink moet leven anders in gaan richten

10085b9740add6983e0c77142f26d5a9.jpg
Redactie REGIO8 |
Jolink schrijft op zijn Facebookpagina dat het feit dat zijn gezondheid slecht blijft, te danken is aan zijn ambitieuze karakter. Hij heeft daar ook een verklaring voor. "Nog geen drie jaar geleden had ik nog fitte periodes. Sportschool, moto crossen en niet te vergeten optreden."

Voor het mooie had de zanger eigenlijk drie jaar geleden al moeten stoppen, omdat het toen nog goed met hem ging schrijft hij op Facebook. "Maar eerlijk gezegd had ik die laatste veldtochten toch niet willen missen. Je moet mij eigenlijk bekijken als een wielrenner die heel erg veel doping heeft gebruikt en dan abrupt stopt. Die heeft dan een probleem."

Jolink gaat nu alle mogelijkheden na om weer een beetje beter te worden. Daaronder vallen onder andere twee nieuwe geneesmiddelen en een veertiendaagse opname in een kliniek, die kan uitlopen tot iedere drie maanden naar een kliniek hoog in de bergen. Na zijn eerste optreden van het jaar op Mañana Mañana was Jolink nog vol vertrouwen. Met zijn zittende activiteiten, zoals het album met de Pensionado's en schilderen, blijft de zanger de komende tijd wel doorgaan.

Lees ook

Fietspad.jpg

Gemeente koopt eigen fietspad in Silvolde voor 185 euro: papierwerk duurder dan asfalt

Oude IJsselstreek heeft een stuk fietspad in Silvolde gekocht voor 185 euro. Daarmee is de gemeente eindelijk eigenaar van een fietspad dat er al jaren ligt, dagelijks wordt gebruikt en al die tijd al door de gemeente werd onderhouden. Alleen juridisch gezien was het nog niet van haar.

IMG_5570.jpeg

Jongeren vernielen kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen

Het kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen is vorige week vernield door een groep jongeren. Het beeld stelt een vrouw voor die zich in een houding bevindt alsof ze bijna een duik in de Berkel wil nemen, waar het kunstwerk bij staat. De vernieling volgde op een woordenwisseling bij de nabijgelegen golfbaan.

Zaal Bronckhorst.png

Terugblik op raadsperiode Bronckhorst: grote dossiers, geklapte coalitie en afsplitsingen

Inwoners van Bronckhorst mogen op 18 maart weer naar de stembussen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe blikken we terug op de afgelopen raadsperiode en de onderwerpen die het politieke debat tussen 2022 en 2025 het meest hebben bepaald. Grote dossiers als windenergie, asielopvang, woningbouw en landbouw zorgden niet alleen voor inhoudelijke discussies, maar hadden ook zichtbaar invloed op de verhoudingen binnen de gemeenteraad.

Kaars overlijden.jpg

Verslagenheid bij sportclub Eefde na dodelijk ongeval

Alle wedstrijden van sportclub Eefde zijn vandaag afgelast, na het ongeluk van vrijdag op zaterdagnacht waarbij twee jongens uit Eefde om het leven kwamen, meldt Omroep Gelderland. De twee dodelijke slachtoffers waren betrokken bij de sportclub. Op Facebook schrijft de club dat alle leden vanmiddag welkom zijn in de kantine om troost bij elkaar te zoeken.

Ted-.jpeg.JPG

Clubman Van de Pavert langer verbonden aan De Graafschap: 'Ted kent de club door en door'

Clubicoon Ted van de Pavert blijft ook de komende jaren verbonden aan zijn jeugdliefde De Graafschap. De oud-verdediger van de Superboeren heeft zijn contract als hoofdtrainer binnen de jeugdopleiding met twee seizoenen verlengd.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Burgemeester sluit woning ’s-Heerenberg na vondst ‘materialen’

De burgemeester van de gemeente Montferland, Anne-Marie Fellinger, heeft een woning aan de Krokusstraat 22 in ’s-Heerenberg gesloten. Het gaat om de bewuste woning waardoor vorige week zondag en maandag meerdere andere woningen ontruimd moesten worden.