Ulft, Netherlands

Jolink moet leven anders in gaan richten

Regio8 | 4 juli 2016 09:03 | Aangepast op 27 november 2021 13:14
Jolink schrijft op zijn Facebookpagina dat het feit dat zijn gezondheid slecht blijft, te danken is aan zijn ambitieuze karakter. Hij heeft daar ook een verklaring voor. "Nog geen drie jaar geleden had ik nog fitte periodes. Sportschool, moto crossen en niet te vergeten optreden."

Voor het mooie had de zanger eigenlijk drie jaar geleden al moeten stoppen, omdat het toen nog goed met hem ging schrijft hij op Facebook. "Maar eerlijk gezegd had ik die laatste veldtochten toch niet willen missen. Je moet mij eigenlijk bekijken als een wielrenner die heel erg veel doping heeft gebruikt en dan abrupt stopt. Die heeft dan een probleem."

Jolink gaat nu alle mogelijkheden na om weer een beetje beter te worden. Daaronder vallen onder andere twee nieuwe geneesmiddelen en een veertiendaagse opname in een kliniek, die kan uitlopen tot iedere drie maanden naar een kliniek hoog in de bergen. Na zijn eerste optreden van het jaar op Mañana Mañana was Jolink nog vol vertrouwen. Met zijn zittende activiteiten, zoals het album met de Pensionado's en schilderen, blijft de zanger de komende tijd wel doorgaan.

Meest gelezen

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 18 nov 2025 21:19

Lees ook

Oude IJsselstreek houdt vertrouwen in DRU ondanks afwezigheid Van der Wal

De gemeente Oude IJsselstreek houdt vertrouwen in de stichting DRU Industriepark, ook nu directeur-b...

Hazenpest vastgesteld net over de Duitse grens: zorgen groeien in grensregio

In het Duitse district Kreis Borken, direct over de grens bij Winterswijk, is bij twee dode veldhaze...

Kompaan College maakt scholieren bewust van veilig fietsen in het donker

Leerlingen moeten in deze tijd van het jaar in het donker naar school fietsen. Om te zorgen dat dit ...

Duitse taal niet sexy? In de Achterhoek lijkt het tegendeel waar

Terwijl Duitse media schrijven dat Nederlanders de Duitse taal steeds minder ‘sexy’ vinden en de Ned...

Neef ‘s-Heerenbergse verzetsheld Van Rooijen ontdaan door roof miskelk

De roof van de miskelk van de ‘s-Heerenbergse priester en verzetsheld Marinus van Rooijen is bij zij...

Concreet plan voor ‘goedkoop’ zwembad Didam: ‘Exploitatie komt uit op nul’

Komt er dan toch een nieuw zwembad in Didam? Volgens Rob Mos van ‘zwembadpartij’ Helder wel. Er ligt...