gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jolink moet leven anders in gaan richten

10085b9740add6983e0c77142f26d5a9.jpg
Redactie REGIO8 |
Jolink schrijft op zijn Facebookpagina dat het feit dat zijn gezondheid slecht blijft, te danken is aan zijn ambitieuze karakter. Hij heeft daar ook een verklaring voor. "Nog geen drie jaar geleden had ik nog fitte periodes. Sportschool, moto crossen en niet te vergeten optreden."

Voor het mooie had de zanger eigenlijk drie jaar geleden al moeten stoppen, omdat het toen nog goed met hem ging schrijft hij op Facebook. "Maar eerlijk gezegd had ik die laatste veldtochten toch niet willen missen. Je moet mij eigenlijk bekijken als een wielrenner die heel erg veel doping heeft gebruikt en dan abrupt stopt. Die heeft dan een probleem."

Jolink gaat nu alle mogelijkheden na om weer een beetje beter te worden. Daaronder vallen onder andere twee nieuwe geneesmiddelen en een veertiendaagse opname in een kliniek, die kan uitlopen tot iedere drie maanden naar een kliniek hoog in de bergen. Na zijn eerste optreden van het jaar op Mañana Mañana was Jolink nog vol vertrouwen. Met zijn zittende activiteiten, zoals het album met de Pensionado's en schilderen, blijft de zanger de komende tijd wel doorgaan.

Lees ook

AspergesElten.jpeg

Aspergeseizoen gestart in Elten: grensafsluiting bij Beek kan invloed hebben op verkoop

Het aspergeseizoen is weer van start gegaan, zo ook bij Winfried Derksen uit Elten, die zijn asperges grotendeels aan Nederlanders verkoopt. Ondanks dat hij een goede oogst verwacht kan de grensafsluiting bij Beek wel gevolgen hebben voor zijn omzet. Toch hoopt hij dat de Nederlanders zijn asperges alsnog weten te vinden.

Achterland20250.png

Festival Achterland in Doetinchem breidt uit: camping en mogelijke brug over Oude IJssel

Festival Achterland krijgt bij de vijftiende editie een flinke make-over. Het Achterhoekse festival breidt uit naar de andere kant van de Oude IJssel met ‘De Overkant’, onderzoekt de aanleg van een tijdelijke brug en werkt aan een nieuwe camping. Met die veranderingen hoopt de organisatie de groeiende drukte beter te spreiden.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.

Fatbike112.jpg

Geweldsincident in Doetinchem: verdachte aangehouden

Bij een geweldsincident in Doetinchem is een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte weten aan te houden.

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.