gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jolink moet leven anders in gaan richten

10085b9740add6983e0c77142f26d5a9.jpg
Redactie REGIO8 |
Jolink schrijft op zijn Facebookpagina dat het feit dat zijn gezondheid slecht blijft, te danken is aan zijn ambitieuze karakter. Hij heeft daar ook een verklaring voor. "Nog geen drie jaar geleden had ik nog fitte periodes. Sportschool, moto crossen en niet te vergeten optreden."

Voor het mooie had de zanger eigenlijk drie jaar geleden al moeten stoppen, omdat het toen nog goed met hem ging schrijft hij op Facebook. "Maar eerlijk gezegd had ik die laatste veldtochten toch niet willen missen. Je moet mij eigenlijk bekijken als een wielrenner die heel erg veel doping heeft gebruikt en dan abrupt stopt. Die heeft dan een probleem."

Jolink gaat nu alle mogelijkheden na om weer een beetje beter te worden. Daaronder vallen onder andere twee nieuwe geneesmiddelen en een veertiendaagse opname in een kliniek, die kan uitlopen tot iedere drie maanden naar een kliniek hoog in de bergen. Na zijn eerste optreden van het jaar op Mañana Mañana was Jolink nog vol vertrouwen. Met zijn zittende activiteiten, zoals het album met de Pensionado's en schilderen, blijft de zanger de komende tijd wel doorgaan.

Lees ook

STILL DEBAT BRONCKHORST0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Bronckhorst gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Bronckhorst zijn woensdagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Hengelo. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over participatie, leefbaarheid in het buitengebied en windmolens. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Bronckhorst terug.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Acht lijsttrekkers Bronckhorst woensdag in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Bronckhorst is woensdagavond als vierde aan de beurt bij de streekomroep, dit in samenwerking met RTV Ideaal. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

VanKeukentafelNaarKieslijstJORISEVA.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Joris en Eva ten Have in Oude IJsselstreek

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Joris en Eva ten Have, samen op de kieslijst van Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA) in de gemeente Oude IJsselstreek.

Schermafbeelding 2026-03-11 124346.png

Twee auto’s total loss bij ongeval op A18 bij Doetinchem

Bij een ongeval op de snelweg A18 ter hoogte van de McDonald’s in Doetinchem zijn twee auto’s total loss geraakt. Een automobilist wilde de snelweg oprijden, raakte daarbij in de slip en kwam in aanrijding met een ander voertuig op de snelweg. De snelweg is vanaf de op- en afrit afgesloten.

Grensovergang2.jpg

Gemeenten aan weerszijden grens willen andere aanpak grenscontroles A3

Ongelukken, drukte in de kernen en lange files, de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich zijn er klaar mee. Ze hebben de krachten gebundeld in de vorm van een gezamenlijke brief aan de Duitse minister. Er is een duidelijk doel: de grenscontroles moeten aangepast worden.

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.