Ulft, Netherlands

Hijskraan zakt weg in berm nabij Zevenaar

Een hijskraan is dinsdagochtend in de berm vast komen te zitten tussen Babberich en Zevenaar. Twee andere hijskranen hebben het voertuig uit de berm kunnen halen.
Tijmen Gerritsen | 24 november 2020 11:44 | Aangepast op 24 november 2020 11:44
Het incident vond vroeg in de ochtend plaats op de Sleeg. Een hijskraan heeft mogelijk uitgeweken voor een ander voertuig, waarna het voertuig daarbij in de berm wegzakte. Vervolgens moesten er twee hijskranen ter plaatse komen om de kraan uit de berm te halen.

Het bouwverkeer dat over de Sleeg rijdt heeft een lange tijd hinder ondervonden van het incident. Er is geen schade aan de voertuigen ontstaan.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...