Ulft, Netherlands

Grote 'wietfabriek' opgerold in Dinxperlo

In een pand in Dinxperlo is donderdag een grote hennepkwekerij opgerold. Verspreid over verschillende ruimtes stonden bijna tweeduizend wietplanten.
Regio8 | 29 oktober 2020 20:22 | Aangepast op 29 oktober 2020 20:22
De wietkwekerij werd na politieonderzoek gevonden in een pand aan de Industriestraat. Zowel de wijkagent als burgemeester Anton Stapelkamp spreken over een wietfabriek. In totaal werden 1.912 wietplanten gevonden op de locatie. Bij de politieactie zijn zes aanhoudingen verricht. Daarnaast zijn vier auto's en een aanhanger in beslag genomen.

De burgemeester van Aalten nam donderdag zelf een kijkje op de locatie. "Schrikken zo groot en professioneel", laat hij weten op Twitter. "Hulde aan onze politie Aalten."

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Weerboer Gerrit verwacht een fraai herfstweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Juf Milly viert 40-jarig jubileum: ‘Ik ga door tot achter de rollator’

De laatste slingers en ballonnen worden nog snel opgehangen door de leerlingen van groep 8. Dan is b...

Aanrijding op de Doetinchemseweg in Zelhem: twee auto's zwaar beschadigd

Twee auto’s zijn donderdagavond rond 17.15 uur op elkaar gebotst op de kruising van de Doetinchemsew...

Burgemeester Fellinger wil rectificatie: ‘De training is niet spiritueel’

Voorafgaand aan de raadsvergadering van de gemeente Montferland donderdagavond voelde burgemeester A...

Met fietsmarathon wil Slingeland Ziekenhuis geld ophalen voor beweegborden

Wie deze week op donderdag of vrijdag bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem binnenkomt, ziet b...

‘Normaal hoort op de erfgoedlijst’: anhangers willen band blijvend eren

Al vijftig jaar rockt Normaal in het Achterhoekse dialect. Ter ere van dat jubileum brengt schrijver...