Ulft, Netherlands

Gezochte Tsjech gevonden nabij Winterswijk

Een dertigjarige man uit Tsjechië is dinsdagavond aangehouden in het bosgebied bij Winterswijk, nabij de grens met Duitsland. Hij wordt internationaal gezocht vanwege diefstal.
Jasper Hazelaar | 18 maart 2022 13:56 | Aangepast op 18 maart 2022 13:56
Agenten troffen de man aan in het bos nabij de Grensweg. Na een controle bleek dat de Tsjech internationaal gesignaleerd stond vanwege diefstal. Bovendien bleek de auto waarin hij zat, ook afkomstig uit Tsjechië, gestolen te zijn. Dat was reden voor de politie om hem aan te houden.

De dertigjarige Tsjech zit voorlopig vast op het politiebureau lopende het onderzoek. De gestolen auto is in beslag genomen door de agenten.

Foto: Politie Winterswijk

Lees ook

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...