Ulft, Netherlands

Gewonde bij steekincident in Varsseveld

Bij een steekincident in Varsseveld is zondagavond een persoon lichtgewond geraakt. De politie heeft een verdachte aangehouden.
Ties Ruesink | 29 november 2020 20:36 | Aangepast op 29 november 2020 20:36
Het incident gebeurde zondagavond rond 19:30 uur in een woning boven een dierenspeciaalzaak aan de Dames Jolinkweg in Varsseveld. De politie en ambulancedienst, die met spoed ter plaatse kwamen, troffen daar een licht gewond meisje aan. Het slachtoffer is behandeld door het ambulancepersoneel en hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De politie heeft een verdachte weten aan te houden.

Wat er precies gebeurd is, is nog onduidelijk. De politie stelt een onderzoek in om erachter te komen wat er zich heeft voorgevallen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...