Ulft, Netherlands

Fietsster gewond na botsing bij Westendorp

Een fietsster is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een botsing met een auto nabij Westendorp. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Regio8 | 30 juni 2020 14:16 | Aangepast op 30 juni 2020 14:16
Een automobiliste wilde rond 13.40 uur vanaf de Stompendijk de Doetinchemseweg oprijden. Daarbij zag de bestuurster van de auto de fietsster, die voorrang had, over het hoofd. Vervolgens was een botsing onvermijdelijk, waarbij de dame op de fiets ten val kwam. De fietsster is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

De bestuurster van de auto is volgens een getuige behoorlijk geschrokken. Eind april kwamen twee auto's ook al met elkaar in botsing op hetzelfde punt.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...