Ulft, Netherlands

Fietsster gewond na botsing bij Westendorp

Een fietsster is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een botsing met een auto nabij Westendorp. De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Regio8 | 30 juni 2020 14:16 | Aangepast op 30 juni 2020 14:16
Een automobiliste wilde rond 13.40 uur vanaf de Stompendijk de Doetinchemseweg oprijden. Daarbij zag de bestuurster van de auto de fietsster, die voorrang had, over het hoofd. Vervolgens was een botsing onvermijdelijk, waarbij de dame op de fiets ten val kwam. De fietsster is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

De bestuurster van de auto is volgens een getuige behoorlijk geschrokken. Eind april kwamen twee auto's ook al met elkaar in botsing op hetzelfde punt.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Motorrijder gewond na aanrijding nabij Zeddam

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de N316 bij Zeddam. De man is me...

Montferland start pilot met kamerverhuur aan statushouders

De gemeente Montferland start een pilot met kamerverhuur voor alleenstaande statushouders. Daarmee w...

DRU maakt draai na kritiek op college: ‘Onze brief had beter niet verstuurd kunnen worden’

De stichting DRU Industriepark heeft in aanloop naar de raadsvergadering donderdag een opvallende br...

DZC'68 wil scoren met respect: 'Vooral met plezier het spelletje beleven'

Op Sportpark Zuid in Doetinchem draaide het zaterdag volledig om sociale veiligheid. Voetbalverenigi...