Ulft, Netherlands

Fietser gewond bij aanrijding in Doetinchem

Een fietser is vrijdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding in Doetinchem. De man werd geschept bij het oversteken van de J.F. Kennedylaan.
Regio8 | 22 november 2019 13:16 | Aangepast op 22 november 2019 13:16
De fietser wilde rond 10.45 uur de J.F. Kennedylaan oversteken vanuit de Van Hogendorplaan, maar zag daarbij de auto vanuit de richting van het station over het hoofd. De bestuurder hiervan kon de man niet meer ontwijken met de aanrijding tot gevolg. Mogelijk speelde de laagstaande zon een rol bij de botsing.

De fietser is na het ongeval met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De auto raakte flink beschadigd, maar geen van de inzittenden liep verwondingen op.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...