Ulft, Netherlands

Duo opgepakt na diefstal bij pomp in Didam

Twee personen zijn zondagmiddag aangehouden na een diefstal bij een tankstation in Didam. Ook werd brandstof getankt zonder daarvoor te betalen.
Regio8 | 15 april 2020 10:01 | Aangepast op 15 april 2020 10:01
De diefstal vond zondagmiddag rond 16.30 uur plaats bij een benzinepomp aan de Tatelaarweg in Didam. De twee verdachten reden volgens de politie na het incident met hoge snelheid richting de snelweg A12. "Doordat het personeel en de eigenaar snel en kortdaad hebben gehandeld en de rijrichting goed konden uitleggen konden er meerdere eenheden aangestuurd worden om uit te kijken naar het betrokken voertuig", aldus de politie.

Het gezochte voertuig werd even later gesignaleerd door een agent, waarna de inzittenden staande werden gehouden. "De twee verdachten zijn aangehouden en naar het cellencomplex in Doetinchem overgebracht", zo laat de politie weten. "Het Openbaar Ministerie zich zal buigen over de straf."

Foto: REGIO8

Lees ook

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

SPECIAL | 50 jaar Normaal: Het muzikale geweten van de Achterhoek

Op Hemelvaartsdag is het precies 50 jaar geleden dat de Achterhoek kennismaakte met de band Normaal....