Ulft, Netherlands

Drugs mogelijk aanleiding van schietpartij

Drugs speelden mogelijk een rol bij de aanleiding voor de schietpartij nabij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem. Dat werd dinsdagavond duidelijk tijdens de uitzending van Opsporing Verzocht.
Regio8 | 11 december 2019 09:13 | Aangepast op 11 december 2019 09:13
Wat de rol van de drugs bij de schietpartij exact was, werd niet in de uitzending gemeld. De politie onderzoekt nog steeds wat er precies is gebeurd bij het schietincident nabij het Slingeland Ziekenhuis op zondagavond 1 december. Uit de uitzending bleek dat een donkergekleurde auto, van waaruit geschoten is op het slachtoffer, eerder die week mogelijk nabij de kruising van de Leerinkstraat met de Mullerstraat heeft gestaan. Het slachtoffer, een 22-jarige man uit Gouda, hield meerde schotwonden over aan de schietpartij.

De politie is op zoek naar de dader en de auto van waaruit geschoten is. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht. Via een passantenonderzoek kreeg de politie afgelopen zondag vijf tips binnen. Na de uitzending van Opsporing Opsporing Verzocht van vorige week dinsdag werden al zeven tips ontvangen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Veertig meter hoog uitkijkplatform moet Aa-meer Bocholt aanlokkelijker maken

Bocholt wil graag een uitkijkplatform van veertig meter hoog bij het Aa-meer. Hiervoor pleitte het C...

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

De gemeente Oost Gelre en de organisatie van de Zwarte Cross hebben dinsdagmiddag een nieuwe samenwe...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing Hamelandroute bij Aalten

Er heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden in de buurt van Aalten. De bestuurders w...

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...