Ulft, Netherlands

Diefstallen in regio in Opsporing Verzocht

Het televisieprogramma Opsporing Verzocht heeft in de uitzending van dinsdag 12 november aandacht besteed aan een man die meerdere diefstallen pleegde in de Achterhoek. Hij deed dit in vijf verschillende plaatsen.
Regio8 | 12 november 2019 15:44 | Aangepast op 12 november 2019 15:44
De incidenten vonden plaats in de maanden april en mei van dit jaar. De man stal verzorgingsproducten, zoals opzettandenborstels en scheermesjes, die hij onder zijn kleding verstopte. Dit deed hij in verschillende winkelpanden in Winterswijk, Aalten, Dinxperlo, Ulft en Varsseveld.

De politie hoopt door de uitzending meer informatie te verzamelen over de diefstallen. De uitzending is dinsdagavond om 20.30 uur te zien op NPO 1.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...