gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint ruim van Darije Kalezic

9bc5e00c04c51ef581dc0e3ff43b7ca5.jpg
Redactie REGIO8 |
Doelman Filip Bednarek maakte zijn officieuze debuut onder de lat. In de gelijkopgaande eerst helft was De Graafschap gevaarlijker. Een afstandschot van Andrew Driver werd van de lijn gehaald. Na twintig minuten kwamen de Doetinchemmers op voorsprong, nadat Dean Koolhof een voorzet van Tim Keurntjes binnenliep: 1-0.

In de tweede helft had De Graafschap de overhand. Vincent Vermeij vergat de 2-0 op het bord te zetten, maar deed dat later alsnog. Na een assist van Marlon Versteeg tikte Vermeij de 2-0 binnen. Vermeij kopte enkele minuten later de 3-0 tegen de touwen. Aron De Koning leek 4-0 te maken, maar zijn treffer werd afgekeurd. Alexander Bannink tekende in de slotfase alsnog voor de vierde treffer van de Superboeren.

Al-Taawoun speelde eerder op de dag al een oefenwedstrijd tegen FC Twente (3-3). De Graafschap speelt nog twee oefenwedstrijden voorafgaand aan de competitiestart tegen FC Eindhoven. De Superboeren spelen nog tegen GWVV en op de open dag tegen Real Mallorca uit Spanje.

Eerste helft: Bednarek; Will, Nieuwpoort, Kaak, Keurntjes; Bannink, Diemers, Smeets, Driver; Versteeg en Koolhof.

Tweede helft: Heusinkveld; Nieuwpoort, Lammers, Kaak (86' Vreman), Keurntjes; Bannink, Diemers, Smeets (68' El Hammouchi), Driver; Versteeg (72' De Koning) en Vermeij.

Lees ook

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.

783413355a4c6dc21f36743b1cbd439d.jpg

45-jarige Zelhemmer voor rechter om drugslabbrand: sanering kost gemeente 60.000 euro

Een 45-jarige inwoner van Zelhem moet vrijdag voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij is mogelijk betrokken bij het drugslab dat afgelopen december in Zelhem in brand vloog. De grond bij de woonboerderij is inmiddels door de gemeente Bronckhorst gesaneerd. De gemeente wil dat de overtreder deze kosten betaalt.