gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint ruim van Darije Kalezic

9bc5e00c04c51ef581dc0e3ff43b7ca5.jpg
Redactie REGIO8 |
Doelman Filip Bednarek maakte zijn officieuze debuut onder de lat. In de gelijkopgaande eerst helft was De Graafschap gevaarlijker. Een afstandschot van Andrew Driver werd van de lijn gehaald. Na twintig minuten kwamen de Doetinchemmers op voorsprong, nadat Dean Koolhof een voorzet van Tim Keurntjes binnenliep: 1-0.

In de tweede helft had De Graafschap de overhand. Vincent Vermeij vergat de 2-0 op het bord te zetten, maar deed dat later alsnog. Na een assist van Marlon Versteeg tikte Vermeij de 2-0 binnen. Vermeij kopte enkele minuten later de 3-0 tegen de touwen. Aron De Koning leek 4-0 te maken, maar zijn treffer werd afgekeurd. Alexander Bannink tekende in de slotfase alsnog voor de vierde treffer van de Superboeren.

Al-Taawoun speelde eerder op de dag al een oefenwedstrijd tegen FC Twente (3-3). De Graafschap speelt nog twee oefenwedstrijden voorafgaand aan de competitiestart tegen FC Eindhoven. De Superboeren spelen nog tegen GWVV en op de open dag tegen Real Mallorca uit Spanje.

Eerste helft: Bednarek; Will, Nieuwpoort, Kaak, Keurntjes; Bannink, Diemers, Smeets, Driver; Versteeg en Koolhof.

Tweede helft: Heusinkveld; Nieuwpoort, Lammers, Kaak (86' Vreman), Keurntjes; Bannink, Diemers, Smeets (68' El Hammouchi), Driver; Versteeg (72' De Koning) en Vermeij.

Lees ook

Hoogwateroefening20.png

Emmerich bouwt in één weekend een mobiele muur tegen hoogwater in de Rijn

Zwaarbeladen vrachtwagens rijden af en aan, heftrucks tillen aluminium balken uit pallets en op de Rijnpromenade staan rijen hulpverleners klaar. In Emmerich leek het afgelopen weekend even alsof het water al tegen de voordeur stond. In werkelijkheid ging het om een grootschalige hoogwateroefening, maar wel één die weinig aan de verbeelding overliet.

Gijs Korenblik (foto Erik Carriere).jpg

Wordt Doetinchemmer Gijs Korenblik beste filmleraar van het land? ‘Een leuk dagje uit’

De beste filmleraar van Gelderland en Overijssel is hij al. Maar Doetinchemmer Gijs Korenblik kan woensdagmiddag een grotere prijs binnenslepen. De docent maakt namelijk kans op de landelijke titel Filmleraar van 2025/2026.

SportverkiezingDTC20.jpg

Doetinchem viert sportieve topprestaties tijdens jaarlijkse sportverkiezing

Het Amphion Theater in Doetinchem vormde maandagavond opnieuw het decor van de jaarlijkse Sportverkiezing. Tijdens deze feestelijke avond werden lokale sporters, verenigingen en vrijwilligers in het zonnetje gezet. Grote winnaars waren BMX’er Michelle Wissing, die werd uitgeroepen tot Sportvrouw van het Jaar, en baanwielrenner Loris Leneman, die de titel Sportman van het Jaar in de wacht sleepte.

a12.jpg

Grote verkeershinder op komst bij IJsselbrug A12: eerste werkzaamheden van start

Achterhoekers die de komende tijd met de auto richting Arnhem gaan moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met extra reistijd ongeveer 60 minuten. Op 7 april starten ze met groot onderhoud aan de betonnen IJsselbrug in de A12 bij Arnhem. Op dit moment worden 's nachts al extra werkzaamheden verricht.

WhatsApp Image 2026-03-24 at 09.58.55.jpeg

Wegafsluiting Doetinchemseweg bij Wijnbergen zorgt voor extra reistijd

De Doetinchemseweg tussen Wijnbergen en het viaduct over de A18 is van 23 maart tot 8 mei 16.00 afgesloten voor verkeer. Er worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd en de weg krijgt een 60 kilometer inrichting.

Graafschap College Skills The Finals.JPG

Vier studenten Graafschap College winnen landelijke vakwedstrijd

Studenten van het Doetinchemse Graafschap College schitterden afgelopen week bij landelijke vakwedstrijden. Vier scholieren wonnen goud in Skills The Finals, waarin ruim 600 vmbo-leerlingen en mbo-studenten het tegen elkaar opnamen.