Ulft, Netherlands

De Graafschap vrijwel compleet tegen Roda JC

De Graafschap-trainer Mike Snoei hult zich in nevelen over de opstelling van zijn ploeg tegen Roda JC. De Limburgers zijn zaterdagmiddag de tweede tegenstander van de Superboeren in het nieuwe seizoen van de Keuken Kampioen Divisie.
Regio8 | 11 september 2020 16:07 | Aangepast op 11 september 2020 16:07

"Ik snap dat het interessant is om te weten, maar ik ga het eerst aan de spelers vertellen", aldus Snoei over zijn basiselftal van zaterdagmiddag. "Maar wij hebben 14 of 15 jongens die allemaal in de basis kunnen spelen. We hebben een goede selectie en daar ben ik blij mee. Zaterdag gaan we zien hoe we dat in gaan vullen." De oefenmeester uit Didam heeft zaterdag een vrijwel complete selectie tot zijn beschikking: "Alleen voor Sven Blummel komt de wedstrijd nog te vroeg, hij raakte tegen Eintracht Braunschweig geblesseerd. Voor de rest heeft iedereen er zin in."

Tegenstander Roda JC onderging in de zomerstop een metamorfose. De club uit Kerkrade legde een tiental nieuwe spelers vast en trok Jurgen Streppel aan als nieuwe trainer. "Ze hadden al een goede ploeg staan maar met Erik Falkenburg en Fabian Serrarens is die de afgelopen dagen nog sterker geworden", aldus aanvaller Daryl van Mieghem over de nieuwste aanwinsten van Roda. "Dat is een heel andere ploeg dan vorig jaar", wist ook Snoei. "Streppel creëert nu een situatie dat ze een belangrijke outsider gaan worden voor de promotieplekken."

Rode vlekken
Deze week maakte de KNVB en de Keuken Kampioen Divisie de regels omtrent promotie bekend als de competitie niet uitgespeeld kan worden. Snoei houdt zich er niet mee bezig: "Ik houd geen enkele rekening meer met dingen die de KNVB roept. Dan krijg ik weer rode vlekken in mijn nek. Wij moeten onze wedstrijden winnen en hopelijk de competitie uitspelen. Dan gaan we kijken waar we staan."

Vermoedelijke opstelling De Graafschap: De Boer; Lelieveld, Van Huizen, Van de Pavert, Baas; Lieftink, Dekker, Opoku (Verbeek); Van Mieghem, Seuntjens, Hamdaoui.

Foto: REGIO8 (archief)

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

Bart Sollman | 9 nov 2025 09:30

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Zwarte Cross verrast: geen online tickets, maar ouderwets in de rij

De Zwarte Cross is vrijdag voor even teruggegaan naar vroeger. Bij Café De Tol verkocht de organisat...

Op de elfde van de elfde is Sint Maarten in Duitsland een groots kinderfeest

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is het feest van Sint Maarte...

TenneT presenteert forse investeringsplannen: extra transformator in Langerak

Landelijk netbeheerder TenneT heeft zijn investeringsplannen voor de komende vijftien jaar gepresent...

Van onbekenden tot vrienden: Chris en Hussein over Buddy to Buddy Lochem

Sinds april is de gemeente Lochem gestart met een project dat nieuwkomers die hun land moesten verla...

Opgeheven Ouderenfeest helpt Paviljoen de Strang Ulft

Het muziekevenement Oude IJsselstreek 65+, de jaarlijkse middag in de feesttent Oer waar Ouderen sam...

Lampjes, liedjes en lange tradities: Sint Maarten blijft in Duitsland groots boven ‘elfde van de elfde’ start carnaval

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is Sint Maarten een springle...