Ulft, Netherlands

De Graafschap treft PSV op woensdagavond

De Graafschap speelt woensdagavond 16 december de bekerwedstrijd tegen PSV Eindhoven. De aftrap bij het duel in de tweede ronde van de KNVB Beker is om 18.45 uur op De Vijverberg.
Tijmen Gerritsen | 25 november 2020 15:37 | Aangepast op 25 november 2020 15:37
De ploeg van trainer Mike Snoei werd afgelopen zaterdag door aanvaller Mohamed Hamdaoui gekoppeld aan de Brabanders. Na de uitoverwinning tegen FC Twente (1-3) in de eerste ronde treden de Superboeren nu weer aan tegen een eredivisionist. In 2019 speelden de Doetinchemmers voor het laatst tegen PSV, toen het in het Philips Stadion 2-1 voor de Eindhovenaren werd.

Door de bekerronde heeft de KNVB de aanvangstijd van de competitiewedstrijd tussen De Graafschap en Jong Ajax van vrijdag 11 december gewijzigd. De wedstrijd, die eerst om 20.00 uur zou beginnen, start nu om 21.00 uur in Doetinchem.

Foto: REGIO8

Lees ook

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

50 jaar Normaal gevierd met 25.000 Anhangers in Lochem

Høken, brekken en angoan, Normaal heeft wat te vieren! Zoals inmiddels traditie is treedt de dialect...

Recordaantal deelnemers doen mee met Geglij in de Wei in Beek

Beek is tijdens Hemelvaartsdag weer het decor van de 9e editie van Geglij in de Wei. Een recordaanta...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...